Skocz do zawartości

Najładniejsza i Najorginalniejsza Vectra A 1.6 na Mazowszu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

z Vectrami to jest tak że najwięcej znaczenia ma gdzie były produkowane. Niby nie było ocynku ale porownanie produkcji w samych dwóch fabrykach w niemczech już pokazuje coś innego. Pomimo tego gratuluje tak dobrze zachowanego egzemplarza (do pierwszej stłuczki bo potem to niestety się posypie - oby jej nie bylo oczywiście)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
A tu kolejne foto dla tych którzy nie wieżą własnym oczom VIKI

jesli to do mnie to się nie wysilaj :roll: bo ja Ci wierze - nie mam podstaw by tego nie robic :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bardzo ładna vecterka :mrgreen: i seryjna (baz żadnych festyniarskich dodatków) 3maj tak dalej :roll:

a jak sie w nim sprawdza ten silnik 1.6(tzn. chodzi mi o osiagi, przyjemnosc z jazdy itp.) wogóle jak sie tym jeździ? dużo większa jest od astry F?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O tym jak sie jeździ to nie powiem za wiele bo jestem w trakcie kursu na prawko i dopiero kilka razy jedziłem naszą Viki po asfalcie ale ogólnie jak zasiadlem pierwszy raz i ja przegoniłem troche to do 100 sie ładne zawineła ale dalej nie próbowałem bo bez prawka to wiesz. Ostatnio stary spieszył sie na mecz i wyskoczył na obwodnice jechaliśmy 160 kmh i gaz nie był w podłodze. To auto ma silnik X16SZ czyli ten słabszy 71 KM (52kW) ale w 1995 już tylko takie 1.6 montowali do Viki jest on zajebiście ekonomiczny na 30 litrach benzyny można zrobić nawet 400 km przy w miare spokojnej jeździe ten samochód w trasie potrafi zejsć autentycznie do spalania rzędu 5.8 - 6.0 l na 100 km to jest naprawde zasługa tego silinka. Co do wielkości to jest troche większa od astry i przestronniejsza w środku dlatego też namowiłem starego do kupna Vectry A chociaż napalił sie na Astre F z 1998 roku ale wydaje mi sie że Vectry troche przestronniejsze a do tego mają kokpit zunifikowany z Calibrą :roll:. Ale jeżeli ktoś szuka takiej Vectry A z takim przebiegiem jak ta czyli 80 000 to wątpie żeby znalazł coś w rozsądnej cenie szkopy za Viki z przebiegiem miedzy 60 - 100 tys cenią sobie 2000 - 4000 Ojro niektóre Ceny Viki A są wieksze od ceny Viki B :mrgreen:.Dodam dla informacji tego silnika sie nie zagazowuje bo on pali tyle co nic. Jak ktoś chce zagazować coś to niech sobie kupi CC 700 bo zagazowywać silnik 1.6 to szczyt chamstwa i sadyzmu :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

THX za opinie bo pewnie niedługo bede sobie jakieś autko kupował bo jednak astra nie jest do konca moja :roll: i własnie rozwazam vectre A albo astre F sam nie wiem :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nom vectra wieksza napewno wogóle vectra mi sie dużo bardziej podoba :roll: tylko że słyszałem plotki ze ponoć awaryjna jest :wink: noi interesował by mnie silnik 1.6. po 60 konnej astrze chce czegoś wiecej :mrgreen: chociasz w sumie te 60 konikó takie złe nie jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No w każdym samochodzie sie zdarzaja awarie ja mam praktyki w zakładzie mechaniki pojazdowej i przyjeżdzają do nas fury nawet ze stolicy ale od Września były tylko 3 Vectry A jedna na wymianę cylinerków hamulcowych z tyłu druga to moja która była na wymianie filtrów, paska, oleju i tarcz hamulcowych. Ostatnia która była to Vectra GT sedan(żadki model ale są takie w sedanie) a tu to był istny śmietnik w silniku i wogóle ale GT jest zajebiste. A co do astry to było ich tyle że nie jestem w stanie ich zliczyć także niestety zależy od tego jak kto dba ale tak czy tak to astra jest bardziej awaryjna. A jeżeli trafisz na dobrą Viki na orginalnych podzespołach czyli łaczniki stabilizatora, koncówki drążków itp to wróże ci długie lata bezawaryjnej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności