Skocz do zawartości

op-com błędy, ładowanie


Gość bary2004_2005

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bary2004_2005

nie mam pojęcia .. ale w mechanice lewy gwint jest zaznaczany na nakrętce za pomocą poziomych nacięć na kantach sześciokąta :-) .. ale czy zawsze .. nie wiem.

gwint prawy, ale niestety klapa bo nic to nie dało :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zaworu dozującego paliwo .. dozuje je czas otwarcia wtryskiwacza w zaleznosci od ciśnienia w ralu.

 

jestes pewien, że zawór, który założyłeś jest OK?? Nowy czy uzywka?? rozumiem, że bład dalej wystepuje??

Edytowane przez grzes08

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bary2004_2005

Witam, tak obydwa sprawne, mam jeszcze jeden prawdopodobnie regulator wkręcony w pompę, dzisiaj go wykręce i zobaczymy po numerach co to jest, przyczyną też może być zatkany filtr paliwa ? i wtedy pompa nie uzyskuje ciśnienia ? czy to zła teoria ? bo już sam nie wiem gdzie szukać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bary2004_2005

zawór w pompie wysokiego ciśnienia

0928400651

wymontowany i jutro pójdzie na myjkę ultradźwiękową, zobaczymy czy coś to da ale dojście żeby go wymontować jest zajebiste ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty masz za wysokie ciśnienie a nie za niskie .. odpada.

a zawór na pompie .. bo ja najpierw do niego piłem .. wg. mnie to on jest odpowiedzialny za to co masz .. on jest do wymiany .. mozesz podesłac fotę pompy i zaworu??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bary2004_2005

ale ty masz za wysokie ciśnienie a nie za niskie .. odpada.

a zawór na pompie .. bo ja najpierw do niego piłem .. wg. mnie to on jest odpowiedzialny za to co masz .. on jest do wymiany .. mozesz podesłac fotę pompy i zaworu

no fakt ale filtr wymieniłem, regulator po myjce ultradzwiękowej dalej klapa, no ale to było moje ryzyko, teraz szukam jakiejś używki sprawnej regulatora 0928400651 z pompy, fotki zrobię przy kolejnym rozkręcaniu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość bary2004_2005

Witam, dziękuję za pomoc, problem rozwiązany, winą był regulator dozujący paliwo z pompy, 150zł i jest git, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal77

Witam

Jakie miałeś jeszcze objawy związane z tą usterką, bo mi w kolejności pojawiąja się nastepujace błędy:

P0002-75 <nieznany kod błędu>
P0002-5B Obwód zaworu elektormagnetycznego dozującego paliwo, zakres/działanie
P0090-0A Obwód zaworu elektormagnetycznego kontroli ciśnienia szyny, zakres/działanie (odchylenie dodatnie)

Przy, czym jesli nie jade dalej tylko się zatrzymuje to tylko ten pierwszy jest widoczny.

Objaw jest taki że po przekręceniu stacyjki przchodziło jak by powietrze, po doppaleniu silnik faluje i dalej słychac jak by powietrze.

Dodam że ta usterka raz występuje a araz nie. Generalnie jest problem przy przyspieszaniu, po mocnieszym wdepnieciu gazu auto wchodzi w tryb awaryjny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bary2004_2005

z tym powietrzem to miałem tak przy wymianie filtra paliwa jak się układ odpowietrzał i potem było git, błędy się zgadzają tylko u mnie na końcu to już po 30s wchodził w tryb awaryjny i tak jeździłem, ale szarpania nic ie było


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności