Skocz do zawartości

Moduł happylightshow, info wypalanie dpf, doświetlanie zakrętów, światła do jazdy dziennej, follow me home, door to door, lead me to the car


Gość popencjusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popencjusz - podaj ten link w tym temacie o ile możesz. Obserwuje temat od początku, jestem ogromnym zwolennikiem osób, które działają coś właśnie w tej materii, dlatego jakbyś mógł dowiedz się czy możesz przedrukować ofertę na modułu, jaka cena, kontakt itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Nie zamieszczałem bo nie chciałem komuś robić reklamy, wiadomo koleś zarabia na tym kasę. To jest link do oferty i chyba więcej nie trzeba pisać:

http://allegro.pl/modul-opel-vectra-c-signum-dpf-fap-6funkcji-tuning-i3935789141.html

Dodam że mam u siebie dwa moduły. W astrze i w signum. Oba działają. Czekam też na nowy soft do testów. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę pisać bezpośrednio do twórcy oprogramowania (dane na forum VKP lub pod w/w linkiem) lub w tym temacie :-) Warto przedyskutować nowe pomysły. Oczywiście w astrze nie będzie tego wszystkiego co vectrze bo ma troszkę uboższą elektronikę która ogranicza pole manewrów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie funkcji modułu jest błąd - nie można jeździć na "mijania" bez włączonych świateł pozycyjnych.. Taka "oszczędność" jest naciąganiem prawa..

Gdyby w reflektorze były umieszczone DRLe z odpowiednią na szkle homologacją - spoko, dobrze..

W przypadku VC reflektor takiej homologacji nie ma..

 

Poczytałem cały akapit o światłach do jazdy dziennej - kompletna bzdura.. Ani na mijania, ani tym bardziej na halogenach bez pozycyjnych jeździć nie wolno.. Bzdurą jest też proponowanie użycia halogenów jako DRL - nie spełniają przecież norm.. Chyba, ze zamiast halogenów włożymy inne lampki z homologacja DRL(RL)..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Owszem zgodzę się z Tobą. Jednak ten temat nie dotyczy umoralniania kogoś czy wolno czy też nie :-) Jeżdzę tak od kilku lat (bez moduł wcześniej) Auto przechodzi kontrole policji. Przechodzi przeglądy. Po co mam wieszać jakieś badziewne ledy które zaraz się sypią skoro mogę wykorzystać funkcję jakie daje nam nasze auto z pomocą modułu. Nikogo nie oślepiam światłami mijania, jestem widoczny, w dzień nie zużywam płynu do płukania lamp, nie zuzywam układu doświetlania zakrętów. Nikt tu nikogo nie chce naciagać Wiadomo w naszym kraju brak DRL to brak DRL. Jeśłi ktoś decyduje się jeździć na halogenach (z czym się z Tobą Silvo44 zgodzę) to robi to na własne ryzyko no i rzuca się w oczy (policji też).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

imbecyli jak to określasz też trzeba uszanować bo korzystają z tego forum. Proszę nie bądźcie wszyscy święci. To jest miejsce do rozmów na temat motoryzacji a konkretnie naszych opli :) Do umoralniania są kościoły, szkoły, żony itd. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny mają swoje zastosowanie uregulowane prawnie... a imbecylom trzeba to uświadamiać właśnie, bo sami prostych rzeczy nie rozumieją...

 

do świętości mi daleko, ale chętnie założyłbym niebieski mundur i wyławiał to towarzystwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

nie dasz rady :) Więcej jeździ na pseudo ksenonach i policja sobie z nich nic nie robi. Kraj bezprawia. Zresztą skupiamy się na funkcjach które są mało istotne. Czekam na odpowiedź od gościa który programuje ten moduł w sprawie pomysłu otwierania klapy bagażnika pilotem bez dedykowanego przycisku. Mój pomysł polegałby na: przykładowo 3-krotne kliknięcie kluczykiem otwierałoby klapę bagażnika. Pozostaje do rozwiązania problem ruszenia klapy. Z tym problemem poradziło sobie już kilka osób i umieściło filmiki w sieci. Rozwiązaniem są małe sprężynki na teleskopach które ruszają klapą w momencie gdy same teleskopy nie wiele dają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności