Skocz do zawartości

Montaż silnika 2.2 benzyna Sintra - Manual


Gość Pituś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość harnas1515

Cieszę się że dojechales.

Ale jak pomyśle że jechałem obok miejsca gdzie ją skladaleś. I to wiele razy to nie wiem jak Cię ukarać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już musiałem być bardzo zje...ny skoro ich nie dojrzałem :/

Ważne że dotarłeś do domu, :spoko: resztę zrobisz przy pomocy naszego forum :glupek: no i szkoda że się wcześniej nie ujawniłeś Oli i Harnasiowi wiele problemów miał byś z głowy. :super::beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt że w końcu odzyskales swoje autko. Reszta usterek to już kosmetyka.... A jak byś do nas kiedy jechał daj znac abyśmy sie zorganizowali odpowiednio :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że dojechales. Ale jak pomyśle że jechałem obok miejsca gdzie ją skladaleś. I to wiele razy to nie wiem jak Cię ukarać.

.

to może tym bardziej nie powinienem się przyznawać, ze najprawdopodobniej widzieliśmy się na mieście...

-znaczy się ja Ciebie..

..bo wodziłem stęsknionym wzrokiem za każdą Sinterką sunącą po Łodzi..

Piotrek ... A jak się jechało. ;) Po takim okresie wreszcie wsiąść za sterty. To musiało być coś. . :-)

.

było, było..

ponieważ Sintra ma juz u mnie silną strefę skojarzeń...

-szczególnie z tym co możesz zobaczyć w moim garażu.

a po Polsce doceniłem jej możliwości praktyczne - nieuciążliwego korzystania z haka :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Co masz na.myśli z hakiem ?? Mam takie coś. ;) Ale jeszcze nic nie podpinalem. Wszystko mieści się w środku. ;)

Ps. Jeśli widziałeś (slyszales) taką co wydaje dziwny odgłos spod opon. Jak by jechała po żwirze. To byłem ja. ;) Sintr nie ma za dużo. A takiej z kolcami w oponach chyba drugiej nie ma. :hyhy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na.myśli z hakiem ?? Mam takie coś. ;) Ale jeszcze nic nie podpinalem. Wszystko mieści się w środku. ;)

.

Woziłem sprzęt na obóz harcerski i nie wszystko już się chciało zmieścić ;)

a przyczepka na aucie tej wielkości z pewnym już ładunkiem nie robi wrażenia

-tym myślałem nawet spróbować trochę z przyczepą kempingową ;-)

Ps. Jeśli widziałeś (slyszales) taką co wydaje dziwny odgłos spod opon. Jak by jechała po żwirze. To byłem ja. ;) Sintr nie ma za dużo. A takiej z kolcami w oponach chyba drugiej nie ma. :hyhy:

.

takiej z kolcami (co chyba nie jest zbytnio legalne) nie słyszałem :-)

ale to i tak nie wyklucza bo mogłem Cie widzieć jak stałeś na światłach/pod sklepem albo z innego auta ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z wycieraczkami ? Śmigają ?

Sprawdź jeszcze ustawienie mechanizmu http://forum.opel24.com/topic/11785-przednie-wycieraczki-sintra/

Jeśli nie uporasz się z problemem to daj znać w podanym temacie. Zrobię wtedy pomiary napięć w realu + jakieś fotki i zapodam.

Z tą rezystancją diody też się coś nie zgadza, może dlatego że jest wpięta w obwód i pomiar jest błędny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z wycieraczkami ? Śmigają ?

Sprawdź jeszcze ustawienie mechanizmu http://forum.opel24.com/topic/11785-przednie-wycieraczki-sintra/

 

Może dlatego że za mało na forum zaglądasz :-D

Musisz nadrobić zaległości.

.

u mnie teraz śnieżyca i -6'C więc wycieraczki chwilowo odpuszczam i by uprzednio dobrze zapoznać się właśnie z tym tematem..

-za Twoją radą :-P

 

-pójdę założyć najpierw zimówki bo przecież auto stanęło jeszcze pod koniec lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności