Skocz do zawartości

interfejs diagnostyczny


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzialko04

Planuje zakup kabla diagnostycznego do mojej Astry G 98 r.

Moje pytanie jest następujące, polecacie kabel z portem COM + przejściówka na usb czy kabel pod usb? Jeśli opcja nr 2 to następne pytanie:

 

http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-opel-tech-2-usb-vag-kkl-i4119121063.html

 

http://allegro.pl/opel-tech2-tech-2-usb-diagnoza-opel-vw-bmw-polski-i4094439100.html

 

Kabel nr 1 (niebieski) jest niby dedykowany pod Ople od 97r., ale dadatkowo w opisie jest informacja że jeśli chodzi o Astre go to jedynie z lat 2003-2004. Drugi natomiast niby podchodzi pod Astre G od samego początku produkcji. Czy ktoś może potwierdzić że faktycznie tak jest i miał styczność z tymi kabelkami? Nie chce bowiem kupić kabla żeby okazało się że moja Astra jest pod niego za stara. Pozdro ;)

Edytowane przez dzialko04

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spójrz na zdjęcia na obu aukcjach przedstawiają dokładnie ten sam program. Teraz odpowiedz sobie na pytanie jaką wiedzę posiadają sprzedawcy na temat towaru który sprzedają? Osobiście nie znam żadnego taniego urządzenia które obsługuje dobrze ople. Wielokrotnie było to opisywane na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Klawisz8455

Planuje zakup kabla diagnostycznego do mojej Astry G 98 r.

Moje pytanie jest następujące, polecacie kabel z portem COM + przejściówka na usb czy kabel pod usb? Jeśli opcja nr 2 to następne pytanie:

 

http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-opel-tech-2-usb-vag-kkl-i4119121063.html

 

http://allegro.pl/opel-tech2-tech-2-usb-diagnoza-opel-vw-bmw-polski-i4094439100.html

 

Kabel nr 1 (niebieski) jest niby dedykowany pod Ople od 97r., ale dadatkowo w opisie jest informacja że jeśli chodzi o Astre go to jedynie z lat 2003-2004. Drugi natomiast niby podchodzi pod Astre G od samego początku produkcji. Czy ktoś może potwierdzić że faktycznie tak jest i miał styczność z tymi kabelkami? Nie chce bowiem kupić kabla żeby okazało się że moja Astra jest pod niego za stara. Pozdro ;)

 

mam taki kabel i nie działa pod usb. W grywał em masę sterowników itp i klapa nic nie ruszyło.

Druga sprawa koles opisal astra f do2002r omg niezły sprzedawca :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Juz wiele razy bylo pisane ze nie kabel nie dziala tylko program pod opla typu tech czy abcom nie trawi po usb. Po com trawi. Zadne przejsciuwki i przelotki emulujace port com nie przejda. Musi byc fizyczny port com czyli bezposrednie podlaczenie fejsa z plyta glowna komputera.

Tak jakbys probowal powiedziec ze dajac dwa transformatory jedne obniza napiecie np z 230V do 24 a drugi podnoszacy z 24v na 230 V to to samo co podpiecie bezposrednie z pominieciem tych trafo. Nigdy nie bedzie i nie bylo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Po angielsku to i tak by tylko bylo laczenie sie z oplami. Do saabów nie ma wersji PL itd. Zreszta tech 2 umarl na rzecz MDI wiec teraz beda wciskac kazdemu za grosze. Tylko co z tego jak wsparcia nie bedzie z GM. Poza tym nowszych aut tez tym nie lizniesz. Szkoda kasy moim zdaniem. Zreszta jak tu wyczytalem to trzeba sobei wybrac jakie oprogramowania mają zapodac tak??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności