Skocz do zawartości

Podłączenie radia. Kostka...


Gość harnas1515

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ciezko pomierzyc ??

kupisz metr wiecej nie zbankrutujesz

Gratuluję elokwencji.Dzięki,już wiem ile.Poradzę sobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migel myślę że najlepiej zrobić nowe wiązki do głośników, jak masz robić swoje audio, te kabelki z oryginału trochę słabe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migel myślę że najlepiej zrobić nowe wiązki do głośników, jak masz robić swoje audio, te kabelki z oryginału trochę słabe.

Rafał,oczywiście,że cała instalacja audio będzie nowa.Chcę nabyć przewód 2x1,5 i to w zupełności wystarczy.Zadałem pytanie,bo pomyślałem,ze ktoś już był w takiej sytuacji jak ja.W końcu po to jest forum by pytać,rozmawiać i pomagać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gawlak

a mozg po co masz ??

pomysl chlopie

miarka w lape i mierzysz +/- ile trzeba

jak bedziesz mial kapcia

to tez na forum zapytasz co zrobic z kolem ??

troche checi i odwagi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAGTRONIX
Rafał,oczywiście,że cała instalacja audio będzie nowa.Chcę nabyć przewód 2x1,5 i to w zupełności wystarczy.Zadałem pytanie,bo pomyślałem,ze ktoś już był w takiej sytuacji jak ja.

 

Migel ! z całym szacunkiem, ale zadajesz potok pytań na temat audio wyrywkowo

Sory ale nie czytamy ci w myślach

kable w sintrze są wystarczające do zamontowania nowego (innego radia )

Sama wymiana okablowania nie poprawi ci warunków odsłuchowych radia . Takie kable stosuje sie do wzmacniaczy, po to żeby przekazywały duża moc bez grzania się przewodów

zanim zadasz kolejne pytanie usiądź sobie spokojnie i pomyśl co chcesz założyć do sinterki

Jakie radio jakie głośniki ile tych głośników na stronę czy bierzesz pod uwagę jakiś wzmacniacz dodatkowy ?

czy to ma po prostu czysto grać ,czy ma dawać power

wtedy będziemy ci wstanie podpowiedzieć co masz kupić i jak zainstalować

Po co ci wiedza jaka kostka jakie kable skoro sam i tak tego nie zainstalujesz nie podwiniesz rękawków i nie założysz tego

Jak się nie znasz na tym to po prostu zostaw to profesjonalistom z jakiejś firmy

Natomiast Jeśli naprawdę chcesz osobiście zabrać się za instalację radyjka

To tak jak napisałem wcześniej zastanów się co chcesz mieć w aucie

A na pewno osobiście rozrysuje ci co i jak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.W swifcie sam zmieniłem radio,głośniki,wyprostowałem sytuację z podłączeniem okablowania.Bez problemu

 

W sintrze na dobry początek chciałbym wstawić radio np.

JVC KD-R449 i do niego 4 głośniki 2 drożne nie głośne,lecz o przyzwoitej jakości.Pytam o przewody,by je położyć,jeśli w przyszłości zechcę coś więcej.Ty piszesz,że wystarczą fabryczne a Rafał pisze,że są trochu słabe.Każdy ma swoje zdanie

Jeśli mi wystarczy kasy to z tego radia jest osobne wyjście na suba.Jakiś mały w zupełności wystarczy.Nie lubię bardzo głośnej muzyki w samochodzie..

 

Czy wyraziłem się precyzyjnie i konkretnie? :niepewny::zawstydzony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAGTRONIX

No widzisz Migel ktoś pisze że kabelki troche słabe a ktoś że wystarczające

to wszysto zależy od tego co chcesz zainstalować

Ty mówisz o wzmacniaczu w radiu 4x50 plus kiedyś sub. w tym wypadku spokojnie mogą zostać stare kabelki a jak założysz suba to sobie pociągniesz do niego 2x2.5 w zależności od mocy ( Tu chodzi o stosunek przepływającego prądu do wydzielanego ciepła w otoczenie nic po za tym)

ja myślałem że chcesz zmienić kabelki bo np ja założyłem sobie wzmacniacz 5-cio kanałowy 4x100w + 400W sub i tu np. należało by się zastanowić nad właśnie takimi grubszymi kabelkami niż oryginalne , ponieważ przy dłuższym grzniu na maksa może dojść do przegrzewaniu się kabelków

Ale przy takiej konfiguracji jak ty chcesz sobie sprawić to moim zdamiem szkoda kasy lepiej skupiś się na wygłuszeniu żeby metalicznego posłuchu nie było

Wiesz o czym mówię :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Halo halo Maćku.

 

To tak jak napisałem wcześniej zastanów się co chcesz mieć w aucie

A na pewno osobiście rozrysuje ci co i jak

W związku z tym,że wiem jakie chcę audio w sintrolocie możemy otworzyć "mój" temat? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności