Skocz do zawartości

Żarówki konsoli centralnej


Gość harnas1515

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harnas1515

Na liczniku też są w tych plastikowych cokolach.

A że mieliśmy bez cokolow same szkielka to trzeba było lutowac. ;)

 

Edytowane przez harnas1515

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

y4u9e9a3.jpg

Widok od góry przycisków na panelu , na prawo od tego czarnego grubego przewodu widać otwór w którym jest oprawka . Od dołu są dwie takie same

 

y8azymyh.jpg

A ta szara oprawka jest z tylu za popielniczka , nie wiem co ona oświetla bo nie mam żarówki do niej ale wydaje mi się ze tą wnęke pod popielniczka

Edytowane przez widelec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak piszesz od oświetlenia popielniczki. Do tego jakaś nietypowa bo z soczewką na końcu, ale zwykłą też można założyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nedy3a2a.jpgRegulacja wysokości świateł i zaroweczka w środku . Taka sama jak w panelu nawiewu i również trzeba lutować

Ale włącznika świateł to już nie umiem rozebrać :-(

jehyjyge.jpgZnalazłem , są srubki pod naklejka :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

We wlaczniku jest regulacja jasności zegarów.

U mnie nie działa.

 

Zerknij na to.

 

Popsikac kontaktem ? Cza może coś się urwalo ?

Swieca na.full i nie zmniejsza światła. :( a działało wcześniej.

 

Zrób jakąś fote jak możesz.

 

Edytowane przez harnas1515

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujyty8y2.jpgW środku jedna zaroweczka do lutowania ( u mnie w jakimś kapturku )

We wlaczniku jest regulacja jasności zegarów. U mnie nie działa. Zamknij na to. Popisać kontaktem ? Cza może coś się urwalo ? Swieca na.full i nie zmniejsza światła. :( a działało wcześniej. Zrób jakąś fote jak możesz.
Nie ma jak podejść z aparatem ale jak rozbierzesz to tam są takie slizgi po których slizga się blaszka . Jest to rozbieralne . Może coś będzie widać ema5e2u9.jpgu2a7ymem.jpg

Efekt końcowy , w rzeczywistości oczywiście trochę lepszy 6ejejaqa.jpgu7u8udyz.jpg

Jeszcze jedna rzecz . Żeby rozebrać włącznik od świateł nie trzeba go wyjmowac całego jak ja to zrobiłem . Wystarczy wypiac wtyczke z tyłu , żeby się do niej dostać trzeba zdjąć zaslepke z boku deski . Widać ją po otwarciu drzwi kierowcy , taka sama jak od bezpiecznikow. Następnie zdjąć pokretlo od włączania świateł i delikatnie zdjąć/odkleic ten plastik co jest pod pokretlem ( ten z nadrukowanymi "ikonkami" ). Odkrecamy cztery srubki ( małe gwiazdki ) i wysuwamy bebechy włącznika do siebie :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Tu żeś teraz przydziobał.

 

Kacper nawet pytał niedawno, jak wymontowac wlacznik świateł.

 

Mi też się to przyda.

Ale jak wykrecisz te srubki to gdzie on wylazi ?

Przez ta klapke po otwarciu drzwi ?

Czy do przodu ?

 

Słabo widać oświetlenie nad pokretlem.

Czyli zero, pozycja, mijania.

Tak na focie tylko wyszło ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wykrecisz te srubki to gdzie on wylazi ? Przez ta klapke po otwarciu drzwi ? Czy do przodu ?
Będąc przodem do wylacznika trzeba go pociągnąć do siebie ( chyba nawet powinien wyjść z wtyczka) . Oczywiście najpierw przed tym wszystkim trzeba zdemontować tą ramke z nawiewem ( ja całej nie zdejmowalem , wypialem ją tylko przy przelaczniku a wokół zegarów została na swoim miejscu ) . Włącznik cały jest ciężko wyjąć bo mocowany jest na dwie metalowe spinki od tyłu . Żeby to zobaczyć , wlozylem przez tą boczną klapke telefon i zrobiłem zdjęcie . Później wziąłem małe szczypce i scisnalem te spinki . Ale wszystko trzeba robić na macanego i z moimi niemalymi dłońmi bardzo ciężko także łatwiej zostawić obudowę a wyjąć same bebechy .
Słabo widać oświetlenie nad pokretlem. Czyli zero, pozycja, mijania. Tak na focie tylko wyszło ?
W rzeczywistości jest o wiele lepiej , przypominam że ja dałem mniejsze zaroweczki i na 14V a nie na 12V . Myślę że będą trwalsze . Jest tak w sam raz , po ciemku widać wszystko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

To może jeszcze wlaczniki szyb.

 

Trzeba mieć przy nich sporo cierpliwości.

Ciezkawo się rozbiera i dojście nieciekawe.

 

Żarówka taka jak w konsoli centralnej. 4mm. L-8mm.

 

utezyzuq.jpgra3u7ehe.jpgy4e8ana3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności