Skocz do zawartości

Problemy z odpalaniem 3.0


Gość Olaola1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MironRc

zdejmuj bak i zobacz wezyk przy pompie, tak jak u mnie bylo. Prosta robota. Nic wczesniej nie wymieniaj. Regulator jak jest zly to faluje cisnienie. Swoja droga mam dobry jak chcesz i tak u mnie lezy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekhood

Ktoś już pisał o spadku ciśnienia z powodu dziurki w wężyku w samej obudowie pompy w baku. Nawet zdjęcia były, kojarzycie?


.

.

.

.

.

O, nie wywołuj indyka z kurnika :rotfl: Winny się zjawił w tej samej sekundzie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Ja wcześniej też byłem świadkiem tego że odpalał idealnie. I nie było wiatraków.

 

Odpowiedni skład mieszanki paliwowo powietrznej w stosunku do temperatury silnika.

Czyli czujnik temperatury na komputer.

 

Czujnik położenia przepustnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olaola1

Dlatego jakiś czas temu życzyłem Ci powodzenia w poszukiwaniu sprężynek do Sintry :P

 

Ola, ile razy ja zapalalas jak już wentylatory chodziły? Jak temperatura spadla to znów nie pali? Masz to pewne?

Po odpaleniu Maciek trochę nią jeździł i nie miał problemów z odpalaniem... a było gorąco wiec raczej wiatraki musiały chodzić... tym bardziej ze w Vce to przy takich temperaturach to one się wręcz nie wyłączają. PO postawieniu pod firmę i odczekaniu już była klapa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAGTRONIX

to nie paliwo stawiam na wiązkę tylko od czego ?

8 rano ze 30 prób odpalenia nic poruszałem wiązkami auto odpaliło za pierwszym .Niczego nie ruszając zostawiłem go tak jak stał

godz 9 odpalił za pierwszym i tak co godzinę za każdym razem od pierwszego no to o 15-stej postanowiłem zrobić rundkę po 2 kilometrach odpala za pierwszym temp ok 90 stopni podjechałem jeszcze do sklepu temp 95 st odpaliła Po powrocie temp ok 100 st odczekałem jak wyłączą się wiatraki autko nie odpala

Po wielokrotnych próbach w końcu zaskoczyło. odczekałem chwilę jak załączą się wiatraki wyłączam i co autko odpala za pierwszym i tak pali za każdym razem gdy chodzą wiatraki

Mój wniosek

rano silnik zimny kable sztywne więc jak ruszyłem to się kabelek zwarł i sztywna zimna izolacja trzymała go na miejscu,a jak silnik złapał swoją temperaturę

wiązki zrobiły sie miękkie i kabelek nie styka .

Związek z wiatrakami jest taki że jak się kręcą to powodują wibracje i to wystarczy że kabelek się zwiera

sprawdzone czujniki wałków rozrządu , wału korbowego i czujnik temperatury ten do kompa jak rozpiołem silnik wchodził na wyższe obroty

sprawdzałem na kompie nie wywala błędów tylko p0335 i p0340 ale to normalne na wyłączonym silniku nic więcej

Cholera mógłby się ten kabelek urwać do końca

Macie może pomysł którą wiązkę od którego czujnika mam sprzwdzić , który czujnik ma jeszcze wpływ na rozruch auta?

Jak mi nie podpowiecie to czeka mnie prucie wszystkich kabli

Edytowane przez MAGTRONIX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MironRc

rzuc okiem moze na kostke od wiatraka ona jest przy akumulatorze, mniej wiecej w tej okolicy. Może tam wilgoć jest. Dawaj znac- będziemy radzili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAGTRONIX

rzuc okiem moze na kostke od wiatraka ona jest przy akumulatorze, mniej wiecej w tej okolicy. Może tam wilgoć jest. Dawaj znac- będziemy radzili.

elektrycznie wiatrak nie ma nic wspólnego z brakiem odpalania ale jeden z moich wiatraków jest troszkę źle wyważony więc jak się włączają to daje wibrację które powodują że kabelek styka

Mój silnik był wyciągany ze cztery razy więc okablowanie było zdejmowane ,rozpinane , zaginane , rozciągane , naginane , przełamane :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności