Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś dla swojego Opla ?


Gość lukasztbg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raziel88ck

A nie lepiej było założyć ładne klubowe ? Właśnie możesz takie zamowić. Te chromowane to mogą zacząć szybko oblazić.

Kumpel ma dłuższy czas takie i nic mu się nie dzieje. Poza tym zamówiłem dla 10 osób, więc przesyłka wyszła darmowa właściwie, a tylko ja mam Opla. W dodatku jednego. :devil2:

 

Muszę sobie kupić nowe emblematy na tył i na przód. Szczególnie z tyłu mam poniszczone. Oryginalne kosztują około 100zł za emblemat, zamienniki wyglądające jak oryginały 20zł. Różnica kolosalna.

 

Czy wszystkie emblematy z tyłu są przyklejane na taśmę samoprzylepną?

Edytowane przez raziel88ck

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Czy wszystkie emblematy z tyłu są przyklejane na taśmę samoprzylepną?
Jeśli pytasz o emblematy Opla to nie wszystkie(niektóre org.znaczki i napisy są klejone na taśmę dwustronną i posiadają dodatkowo ''noski''do wciskania w otwory w karoserii ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raziel88ck

Pewnie z przodu są te "noski" przy logo.

 

Czas odświeżyć wizerunek auta, bo obecne emblematy noszą ślady zużycia i wieku. Szczególnie napis 8 16v, bo 1. gdzieś wcięło.

 

Najwyraźniej komuś było potrzebne...

Edytowane przez raziel88ck

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pewnie z przodu są te "noski" przy logo.
Tak,ale nie pamiętam czy przy wszystkich modelach(szczerze mówiąc nie zwracałem nigdy uwagi na to przy lakierowaniu) :shy: bo przeważnie są montowane po .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechaliśmy nim dzisiaj niemal 200 km :-)

 

 

Po powrocie pomajstrowaliśmy jeszcze z płytą do radia.

 

Kolega chłopaka siostry coś ustawił w WMP, zgraliśmy, włożyliśmy do radia...

 

 

Gra jak ta lala ;) UMB UMB UMB :-D

 

 

Ostrzeżenie od chłopaka siostry : coś w stylu "Ino zaś nie przeginajcie bagiety z tymi basami na postoju, bo będziecie pchać" :D

Edytowane przez Flinston

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziś dla swojego opla obowiazkowy przegląd na stacji .

Do roboty podłużnice .

Spróbuję sobie sam z tym poradzić , a więc zeszlifuję rdzę i jesli nie będzie zbyt dużych ubytków podkład i baranek na to .

W przypadku wiekszych ubytków , corsa do kumpla blacharza .

Co do przeglądu , amorki po 75 - 78 % , hamulce ok , opony ok , światła ok .

Szacunek dla konstruktorów zawieszenia corsy , od kilku lat nic sie tam nie dzieje pomimo jazdy na polskich drogach .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności