Skocz do zawartości

Już można sprawdzić historie auta w internecie


Gość jugo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

''ten system nam nic takiego nie oferuje'' z tych rzeczy-zużycie,naprawy

Bo od tego jest historia serwisowa w ASO lub dobrej klasy warsztacie.

W dzielnicy u mnie na wsi jest warsztat - 2 kolesiów, byłych serwisantów ASO otwarło warsztat. Kolejki są na miesiąc do przodu. Mają doskonałą renomę, mają swoją bazę danych i każde naprawiane u nich auto ma naklejeczkę, dzięki której wiadomo, gdzie było robione. Idziesz z właścicielem auta do nich,, pokazujesz dowód rejestracyjny, pytasz co było robione, jest klik - drukuj i masz wszystko jak w ASO - co kiedy i przy jakim stanie licznika robione. Proste.

Jak ktoś naprawia sam lub "U Pana Staśka w stodole" to wiadome, że nigdy nie dojdziesz co i kiedy. Markerem nabazgrać na pokrywie rozrządu jakąś datę i stan kilometrów każdy może.

 

 

 

Nic nie kombinuję,tylko nie akceptuję tego,że ktoś może po sprzedaży auta''kontrolować''przebiegi km itd.

Tu nasuwają mi się poważne wątpliwości co do intencji tego zapisu. Że nie wspomną szarej Merivy B - no ale każdy ma prawo do własnego zdania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Została wprowadzona aktualizacja na www.historiapojazdu.gov.pl

Sam sprawdzałem kilka ogłoszeń z otomoto, są podane również przebiegi auta. Ciekawa sytuacja wpisując swoje auto otrzymałem info o braku wiadomości na temat ważnego przeglądu, tylko że w nowych przegląd jest na 3- lata.

Na stronie głównej musimy wpisać obowiązkowo wszystkie dane (moim skromnym zdaniem powinna wystarczyć jedna z tych danych).

Numer rejestracyjny można odczytać z dołączonych zdjęć do ogłoszenia, numer vin większość podaje, data pierwszej rejestracji trzeba trochę pokombinować ma portalach aukcyjnych jest podawana niepełna (tylko miesiąc/rok) dzień można wpisywać po kolei, każdy a w końcu zaskoczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość romantyr

Dziś byłem skuterem na badaniu technicznym (wykonuje się co 2 lata).Diagnosta nawet nie spojrzał na stan licznika! :zdziwko: Zapytał poprostu jaki jest przebieg-mogłem podać jakikolwiek!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności