Skocz do zawartości

Koszt naprawy kilku rzeczy w Corsie B


Gość Blade91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jest ktoś w stanie oszacować koszt naprawy:

- luzow końcówek i drążków kierowniczych

- wyciek oleju z silnika

- wyciek z przekładni kierowniczej

 

Świeżo po przeglądzie jestem, którego nie przeszedłem i myślę o złomowaniu heh Ale chce znać ew koszty naprawy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mogę, ale takie pi razy drzwi może ktoś rzuci ;) Bo wesze tu 2tys w najgorszym wypadku. Ale wobec tego tak pewnie zrobię i podjade.

 

A koszt takiej diagnostyki ile może +/- wynieść we Wrocławiu? Może ktoś wie

 

Edytowane przez Blade91

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncówki 2x40 (licze te lepsze)+robocizna i ustawienie zbieznosci.Przekładnia,uzywka http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=przek%C5%82adnia+kierownicza++opel+corsa+b&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-2-mt-1106 oraz uszczelnienie. Z 1000 powinno jeszcze sporo kasy zostac.

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio miałem wymiane końówek drążków na delfi 60pln 2szt robota 20zł zbierzność 50zł taki urok polskich dróg przynajmniej części tanie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

Witam serdecznie, Jest ktoś w stanie oszacować koszt naprawy: - luzow końcówek i drążków kierowniczych - wyciek oleju z silnika - wyciek z przekładni kierowniczej Świeżo po przeglądzie jestem, którego nie przeszedłem i myślę o złomowaniu heh Ale chce znać ew koszty naprawy

No to w Polsce są jeszcze solidni diagności :P

No chyba, że rzeczywiście te luzy to masz "metrowe" (jak mawia znajomy mechanik "luzy rolnicze") :?

A te wycieki w praktyce oznaczają, że oliwa wylewa się niemal ciurkiem?

Edytowane przez leszek 398

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Muminek1177

Jeżeli przepuszcza uszczelniacz wału korbowego to z wymianą będzie trochę roboty i obyś trafił na fachowca, u mnie po ustawieniu zbieżności za 60 zł po 8 miesiącach z nowych opon druty powyłaziły, wtedy nie łączyłem z tym bicia na kierownicy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... pohamuj konie tyci tyci z tą łaciną...

 

A w kwestii pomysłu

 

 

przed przeglądem jedz na kanał i szmatami powycieraj

to wszystko tak w aucie naprawiasz?

Moim zdaniem tu chodzi o sprawność samochodu a nie o zrobienie wała z diagnosty - to raz.

Dwa - koszt wymiany uszczelki za 20zł to drugie 20zł. Razem 40 zeta. To są 2 litry oleju, który przez powiedzmy miesiąc dolewa się do silnika.

Trzy - auto to nie pies. Nie musi zaznaczać terenu, po którym się porusza.

Chyba nie chciałbym kupować od Ciebie auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności