Skocz do zawartości

Opel Astra 1.4T 140 KM, 2014 rok


Gość Pastryk

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni użytkownicy forum oraz u użytkownicy samochodu marki opel Astra J ST 1.4T 140 KM 2014.

Chce dokonać zakupu półrocznego Opl Astrę ja w temacie. Konkretnie wersja kombi. Czy mogę się zapytać jak te auto się zachowuje jak jeździ ?

Głównie autem do pracy będzie poruszać się małżonka co prawda cykl mieszany ok 20 km w jedną stronę. Główne wyjazdy do autostrada 1000 km w jedną stronę 3-4 wyjazdów w roku. Nie oczekuję rakiety ale optymalnej elastycznej jazdy po autostradzie z prędkościami 130-140. Ale generalnie czy warto ten model polecić. Pewnie dostanę odpowiedzi że forum nie należy do leniwych ale przeglądałem Google różne forum i rozmowy i nic rozsądnego nie znalazłem dla tego skorzystałem z forum.

Jeżeli ktoś posiada taką wiedzą lub taki samochód lub ewentualnie ma inne koncepcje będę bardzo wdzięczny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik dobry, oszczędny, dobra dynamika dla kogoś, kto chce sprawnie się poruszać.

Auto prowadzi się dobrze. Opinii ogólnych jest pierdylion tysięcy, o tym silniku w Astrze też multum, więc chyba deko ściema z tym, że nic rozsądnego nie da się znaleźć.

 

Pytaj o szczegóły - odpowiem w formie linków z sieci :) jak nie będzie to sam napiszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. A jakie jest realne spalanie tego samochodu przy prędkości 130-140 na autostradzie ? Zdaje sobie sprawę że nie jest rakieta ale chciałbym oczekiwać przyjemnej jazdy tym samochodem. Auto do jazdy na co dzień do pracy i w trasy tak jak wspomniałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę tym autem tak wolno :-) Spalanie możesz sobie pooglądać na moim profilu na spritmonitor Co do prędkości: Ekspresówka: realne nie licznikowe 110 to ok. 6 Autostrada: realne 140 ok 7 Autostrada: realne 170-180 ok 9 Piszę z głowy ale jednego jestem pewien tylko raz udało mi się przekroczyć 10l - jazda na mrozie na krótkich trasach sklep-dom

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucałem informacje na bierząco w jednym z tematów ale zbyt gorliwy admin je usunął...

http://insignia-club.pl/zu-ycie-pb-w-silnikach-benzynowych-t461-20.html tu też parę wpisów mam

 

a tu http://www.spritmonitor.de/en/detail/623408.html dodatkowo moje wpisy na spritmonitor

Edytowane przez kicaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam to autko w pakiecie cosmo oraz lpg kupiłem nowe 06-2013 zrobione 49tyś, wizyta w serwisie tylko na przegląd po 30tyś spalanie lpg ok 9-10 z boksem na dachu jak depniesz do podłogi to gazu starczy na 290 km zona nie wiem jak to robi ale na zbiorniku jeździ 350 miasto trasa nawet 420. plusy tani w obsłudze bo nic nie psuje tylko wymiana klocków przód 200zł mozna taniej lub drożej, dość pojemny i cichy jak na swoja wagę 1500kg dość elastyczny i dynamiczny, a teraz minusy kiepska widoczność brak czujników w klockach symboliczny zbiornik na płyn do spryskiwaczy zacieki wewnątrz ledów co jest dziwne w serwisie odp ze to jest naturalne jesienią była dziwna reakcja rozrusznika bendiks czasami nie wyrzucał nastąpiła samo naprawa po kilu tygodniach i do dzis bez problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności