Skocz do zawartości

Jakie przednie głośniki Opel Corsa B


Gość fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem radio pioneerka 4x 50w i chciałbym wymienić głośniki na przodzie w corsie B. Z tego co czytałem to wchodzą tam 165mm. Poszuka mi ktoś jakiś w miare dobrych a tanich? Wymieniam ze względu na to ze charczą :P Najlepiej jakieś linki allegro. A co z dystansami będą konieczne czy też obejdzie się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

malo masz tematow o glosnikach ??

sam poszperaj na allegro

wiesz ile mozesz wydac

tanio to dla jednego 50 dla innego 500

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś tak do 80zł w miare dobrego firm jest pełno zaproponujesz coś? Nie chce kupić całkiem tandety :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladales ten dzial ??

za 80 to nie poszalejesz

znasz wiodace firmy car audio ??

masz pionka popatrz za glosnikami pionka

moze alpine

moze hetrz

nie budujesz car audio do zawodow

moc radia tez nie jest jakas ''urywajaca dupsko''

wzmaka nie ma skrzyni tez nie

wygluszenie drzwi sporo moze poprawic

poczytaj w tym dziale kolego

moze cos Ci sie jeszcze urodzi w glowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszmeny tak bardzo bardzo średnio oceniam. Magnat szału też nie robi. Za mała kasa na dobry sprzęt.

Gdyby to była moja decyzja, to oszczędzałbym dłużej, ale kupiłbym zestaw odseparowany - na przykład takie coś: http://allegro.pl/promo-glosniki-16-5-cm-cadence-sound-fs6c-okazja-i5022588091.htmlw ostateczności, a zbierałbym na Hertza http://allegro.pl/hertz-dieci-dsk165-3-glosniki-samochodowe-16-5cm-i5070587305.html

Głośniki to nie choinka zapachowa - nie wymienia się co chwilę. Pionek dobrze gra, szkoda, żeby jego możliwości cięły głośniki. To tak samo, jakby mieć 200kM pod maską, a jeździć z cegłówką pod pedałem gazu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być pod samo radio a nie doatkowywzmacniacz.Jakby te głosniki nie charczały to pewnie bym ich nie chciał zmieniać.Tak wybierająć pomiędzy magnatem a boschmanem to które lepsze?

Edytowane przez fenri95

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności