Skocz do zawartości

Jakie przednie głośniki Opel Corsa B


Gość fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pali mi sie z tą wymianą ale też nie chce ładować w ten samochód kasy bo nie jest zbytnio przyszłościowy. Mówisz że lepiej poczekać i kupić takie jak z linku wyżej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To pewnie poczekam i je kupie. A jak to podłączyć? Bo 1 raz mam styczność z czyms takim do głośników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten system odseparowany nie miałem nigdy z tym styczności

Edytowane przez fenri95

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten system odseparowany nie miałem nigdy z tym styczności

polecam glosniki GMS1765N woofery,mam je zalozone i brzmia naprawde swietnie,szczegulnie za te pieniadze

Edytowane przez adi76

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-cadence-xs652-16-5cm-60-i5024602605.htmlTe są dosyc tanie a co to warte??

 

http://allegro.pl/okazaj-glosniki-16-5-cm-cadence-sound-fs6535-60-i5010665091.htmlwyżej polecał ktoś identyczne tylko z osobnymi gwiazdkami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pionierki od szwagra :) nieco większe od fabrycznych ale lekkoo naciołem w środku drzwi i git dla kogoś kto nie jest szczególnym melomanem i wystarczy lekki bass i fakt że nic nie trzeszczy podczas jazdy w drzwiach ten sposób wystarczy na złomie pełno tego szczególnie w golfach XD i można sprawdzić na miejscu bo po co topić hajs niepotrzebnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcingrychtol

Pytanie 1 (aż dziw, że jeszcze nikt go nie zadał): Do jakiej muzyki głośniki?

Następnie: Dlaczego nie poszukasz oryginalnych z Corsy? Za 150zł kupisz używane dwa do przodu na dół, dwa gwizdki i jeszcze dwa do tyłu. Te oryginalne zestawy 6 głośników to bardzo dobry sprzęt i jak chcesz lepszy, to szykuj 300-400zł nimimum.

Dlaczego charczą? Na ile odkręcasz bas? Wytłumiłeś drzwi? To bardzo ważna rzecz. Wytłumione drzwi lepiej oddają niskie tony. Jak nie są wytłumione to trzeba je mocniej odkręcać i nie dziw, że charczą. Mało tego, może się okazać, że to nie głośniki charczą, ale wszystkie niepewnie zamocowane elementy drzwi.

Dodam, że jestem trochę audiofilem i przykładam spore znaczenie do dobrej muzyki. Słuchałem takich nowych "turbo" zestawów za 100-150zł i już lepiej za te pieniądze iść z dziewczyną/żoną do restauracji.

Edytowane przez marcingrychtol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności