Skocz do zawartości
ArKos

Forum Opla Mokka - pierwsze w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Wpadłem na pomysł, aby zorganizować i prowadzić forum Opla Mokka. Póki co, jest to pierwsze w Polsce forum poświęcone temu jednemu modelowi i mam nadzieję, że rozwinie się tak samo prężnie, jak forum passata czy golfa (celowo z małej litery, bo nie lubię VW) :P

Prowadząc to forum będę się starał zamieszczać tam takie informacje, o które trudno jest w sieci.

Zważywszy na fakt, że Mokka jest świeżym modelem, a praktycznie każde jeżdżące auto jest jeszcze na gwarancji, mam troszkę czasu na rozwinięcie inicjatywy. W miarę upływu czasu pojawią się foto i wideo poradniki z prostych czynności serwisowych, które pomogą uporać się z drobnymi usterkami - podobnie jak prowadzone przeze mnie forum.samnaprawiam.com.

Póki co:

zapraszam serdecznie właścicieli Mokki oraz osoby, które zamierzają kupić to auto :arrow:http://mokkaforum.pl/

Zakładajcie konta i bierzcie czynny udział w życiu tego pierwszego i jak na razie jedynego forum Mokki :-)

Zaręczam, że nie odmówię pomocy (tak jak i na tym forum nie odmawiałem).

ArKos

P.S.

Holcu wie o "konkurencji". Pomagał mi technicznie ogarnąć strukturę forum :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super pomysł, ale ArKos, to forum nie może być tutaj? Wiem, że to podforum Opla, ale Mokka jest:)

Jest już sporo wypowiedzi.

edit: spore forum, ok... tyle tylko, że nie mogę się zarejestrować.. zbyt długo wczytuje dane i nic z tego. Spróbuję później.

Edytowane przez radd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No uważam że to dobry pomysł i chętnie zapiszę się na forum. Tylko jest problem z rejestracją na forum - błąd skryptu IPB

OK już zadziałało co prawda z błędem ale jest OK.

Edytowane przez ramserwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podwiesiłem Wam temat :-)

Arku akurat jeśli chodzi o Ciebie to nie konkurencja, ale współpraca :-) Ale proszę mi tu też zaglądać i udzielać się aktywnie :-) hehe

Z tym ładowaniem już walczę, konfiguruje serwer pod forum by na wypadek jakieś inwazji mokkowiczów wszystko sprawnie działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

działa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł świetny, jednak są problemy z rejestracją na forum. Po wielkim trudzie rejestracyjnym na razie nie mogę pisać i wszędzie mam zablokowany dostęp, czekam na akcept ze strony admina:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi