Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia712

U Mnie z Astra bylo tak ze zawsze byla droga a ze ja ledwo prawko zrobilam to uzbieralam 2 tys i kupilam Golfa 3 bo: Tani, czesci zamienne tanie i jak by go rozbic to szkoda by nie bylo..... Wspominam go tak cieplo jak pierwsza milosc szkolna:) Astra byla zawsze marzeniem, zgrabna i cudowna, jej sylwetka zawsze mnie zachwycala jak widzialam ja z boku to mowilam kiedcys bede ja miala....... Golf juz sie konczył choc silnik mega zdrowy to jednak przeguby to rdza nadkola blotniki itp..... A ze sie z kasa fukslo powiedzialam sobie: Jest szansa..... Mam to za czym wzdychalam latami niby stare auto bez niczego ale moje...... Wiele opini sie naczytalam wiele opini zbieralam mowili ze to zwykle auto na kazda kieszen malo awaryjne jesli w benzynie poki co jestem zadowolona, mam nadzieje ze bedzie szla


Marek a propo Golfa 4..... Moj brat kupil w kwietniu golfa 4 Diesel...... Rok 2000 zaplacil 7 tys zł klima bajery.... Ja w maju kupilam Astre rok 1999/98 prod bez klimy na korbki..... Porownanie: Brat ma rozrzad łancuchowy jakies sprzeglo dwumasowe itp

Rafal za rozrzad dal 1300 zł

Natalia 300 zł -robocizna wlasna

on wymienil filtry za 400 zł

Ja za 200 z wymiana oleju

moja astra wyniosla mnie w sumie 5 tys

Rafala golf kosztowal go 10 tys

Moja Niunia ma tylko tylne nadkola do poprawek

Rafala golf wszystkie 4 nadkola i tylna klapa

Moja spala 6 l bezyny właduje gaz bedzie palic 8 gazu i bede jezdzila za 16 zł

Rafala golf pali w miescie z 7 ropy

Wiec z tymi Golfami 4 w TDI to nie tak slodko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Astra G ogólnie ładne auto z zewnątrz , ale sam srodek moim zdanie nudny....Bardzo dobre zawieszenie, tanie czesci...Kiepskie hamulce w porówniania golfa(nie ma co porównywać), Plusem jest silnik x16szr, moze nie dynamiczny, ale niemal pancerny...

Sprawdz czy rdza nie podjada tylnych nadkoli, bo lubi asterke od tyłu zjadać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Natalia 300 zł -robocizna wlasna

Czy ja dobrze rozumiem? Własna czyli Ty sama takie rzeczy robisz? : SMILE :

Jeśli tak to jestem pod wrażeniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

Wlasnie tyl mi lapie ale to sie zrobi, tez chcialam golfa 4 ale jak zobaczylam tą perłe mojego Rafala to mi szczeka opadla i stwierdzialm ze jednak nie !!! poza tym jestem przeciwnikiem Diesla, jest drozszy w naprawach no i ma jeden bak a bezyna jak wiesz moze miec dwa jeden pb jeden lpg..... Moj brat szczeze sie nie przyzna ale slyszalam ze zaluje ze kupil ta czworke jest polowe kasy w dupe w porownaniu do astry ")


Czy ja dobrze rozumiem? Własna czyli Ty sama takie rzeczy robisz? : SMILE :
Jeśli tak to jestem pod wrażeniem.

Tak zawsze chcialam byc mechanikiem, golfa dlubalam sama z dziadkiem i Astre staram sie tez kupilam sobie ksiazke Opel astra II sam naprawiam i wymienilismy rozrzad w sobote moje hobby, wczoraj kleilam nowe paznokcie i lecze pociete rece ale jestem happy ze wszytko sie udało


to moje prywatne łapki :P


to moje prywatne łapki :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalka, Ty mi diesla z PB nie porównuj. : SMILE : Moje CDTI w trzy lata tyle kasy pozarło co AF w 8 lat !

Juz ja diesla nie kupie,ale jezdzi sie nim przyjemnie, gdyby nie ten klekot i ....zima

 

EDIT

na baki nie patrz, bo ja na jednym prawie tyle zrobię co Ty na dwóch : SMILE :

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

No to jeszcze raz pokłony. To naprawdę rzadkość. Hmm... Ideał kobiety : SMILE : Pewnie się ogonić od facetów nie możesz : SMILE :

Chyba że wolisz aby facet był kurem domowym (bo kogutem Ty będziesz :P )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek też podziwiam takie kobiety które mówiąc o samochodzie wiedzą o czym mówią.

Natomiast faktycznie do rzadkości należy żeby kobiecie z torebki prędzej wypadł klucz do świec, czy kombinerki niż szminka i lakier do paznokci.


Natalia taka rada, przy robocie koło autka zakładaj rękawiczki, takie zwykłe szmacianki jednorazowe, uchroni Cię przed skaleczeniami, bo paznokcie raczej stracisz i tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż są faceci którzy nie wiedzą gdzie w samochodzie szukać silnika i są kobiety które podpowiadają mechanikowi co ma zrobić jak autko nie jedzie. :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności