Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia712

Pompencjusz powiem szczeze ze wcale tak nie jest jak myslisz..... Faceci tego nie lubią, mowia ze to nie jest kobiece, czuja sie nie potrzebni, i dlatego tez jestem samotnikiem :( kiedys przy dyskusji chlopakow w McDonald nie wytrzymalam..... Siedzi 3 chlopakow wiek 25-30 i dyskutuja dwoch mialo BMW a jeden VW i sie kluca ktory lepszy, oczywiscie skroty typu bedziesz mial wygode itp a gowno wiedza..... wiec juz mi nerwy puscily i pytam czy ktory kolwiek wie kto skonstruowal VW lub bmw i czy wiedza co owe skroty oznaczaja..... wiec fafa rafa mowie jak jestes taka obcykana to sluchamy...... Wiec mowie im co oznacza Volk-s Wagen i kto byl tworca a im kopara w dol oczywiscie nie wiedzieli nawet ze Bayernische Motoren Werke oznacza Bawarskie zaklady silnikowe chlopaki wyszli czwerwoni jak buraki....... Ja to kocham ogladam Super fabryki czytam o markach ktorymi jezdze lubie historie motoryzacji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Natalia712

Nie bede klamala ze robie to sama bo z dziadziem dlubiemy wszystko ale moj dziadzio juz starszy bola go nogi itp ale klocki z przodu zmienilam nie raz sama tylko wcisnac cylinderki bylo cholernie ciezko a ze teraz z tylu tez mam tarcze to kupic musze te wciskarki :P


No to jaki chca jezykiem strzepic niech cos poczytaja prawda ja tez nie wiele wiem a jak nie wiem to sie nie odzywam :P


Przeciez zalogowalam sie na astra klub polska i tu zeby zapytac podpytavc douczyc sie na Astrze klub MK 5 jest bardzo pomocny i fajnie ze mam go tez tutaj :)


Darek też podziwiam takie kobiety które mówiąc o samochodzie wiedzą o czym mówią.

Natomiast faktycznie do rzadkości należy żeby kobiecie z torebki prędzej wypadł klucz do świec, czy kombinerki niż szminka i lakier do paznokci.


Natalia taka rada, przy robocie koło autka zakładaj rękawiczki, takie zwykłe szmacianki jednorazowe, uchroni Cię przed skaleczeniami, bo paznokcie raczej stracisz i tak.

nie umiem rekawiczek miec ja musze czuc ten smar, tawot olej musze czuc wszystko w rekach ale mamy pasty bhp :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Tak z pomocą forum też wiele problemów w moich autach udało się rozwiązać. Poza tym ja ze swojej strony też dołożyłem co nieco. A sam nie mam za bardzo czasu na grzebanie i wszystkie naprawy robię pod blokiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia żeby wcisnąć cylinderki z przodu to wystarczą ściski stolarskie 250mm stary klocek i kawałek drewna. Natomiast chyba z tyłu masz w zacisku h. ręczny więc już trzeba go wkręcać.

Jest smar do zacisków i gumek, który nie powoduje spęczniania gumy (ale można go zastąpić od biedy wazeliną techniczną).

Zwykły smar się nie nadaje bo rozmiękcza gumę i zamiast poprawić jest jeszcze gorzej.

Do płynu hamulcowego zakładaj rękawiczki z niebieskiego tworzywa (w sklepach technicznych można kupić).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

tak to gowno wyciera kawalek szyby sterczy jak....... i wyglada komicznie jak masz wytarte takie male koleczko :P


kolezanka jedzie ze mna na balety i mowi daj jakis deo.... mowie masz cithru w torebce a ona wyciaga moj "deo" i mowi a co to za zapach WD40 :-D:?:???

Edytowane przez Natalia712
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności