Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze w tym temacie 1wszy raz :P

 

Mam astre 3 h 1.9 cdti 110kw 150km 2005r

Kupiłem ją w 2010r jak miała 163tys km i teraz ma 190tys km z groszami

tak wiem mało nią jeżdżę ale to wynika z pracy na 3 zmiany

i dogadania się z ludźmi z którymi pracuje

 

Mimo tego że robiła jako elka w niemczech to nie mam na co narzekać

i nie robiono w niej za wiele odkąd ją mam

 

"nie wiem czy jest to jej prawdziwy przebieg mimo sprawdzenia opcomem to porównując przebieg z silnika i ten z wyświetlacza niewiele się różnią"

 

W tym roku myślałem o chip tuningu na przycisk sport i nad wymianą radia

ale oddaliłem te pomysły na później z powodu innych wydatków

 

Jeśli chodzi o spalanie to średnią mieszaną pokazuje mi 6.6l/100km

i ponad 1600 litrow spalonego oleju napędowego rzadko robie nią w jeden dzień więcej jak 100 km

 

Pozdrawiam wszystkich oplomaniaków

 

A co do waszej rozmowy to za rok będzie mnie ten obrazek dotyczył;)

 

l-10833.jpg

Edytowane przez Fox86

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość popencjusz

Nie wiem jak wy macie ale ja nigdy nie narzekam, nie zazdroszczę nikomu bo wiem że są ludzie na świecie którzy mają gorzej. Cieszę się tym co mam. Jak mnie ktoś spyta: co u ciebie to zawsze odpowiadam, że jest świetnie a nie narzekam. Właśnie na tym to wszystko polega. Jak będziecie myśleć pozytywnie to przyciągacie do siebie te dobre sytuacje. Jak będziecie się dołować to wszystko wokół nie będzie się układać. Życie naprawdę mnie już doświadczyło. Nie będę się rozpisywał na ten temat ale z tego wszystkiego wyciągam same pozytywy. Radzę wam wszystkim koledzy i koleżanko :) abyście przeczytali lub oglądneli film "SEKRET" . Odkąd stosuje te zasady jest zajeb....cie. Wiem że pracuje po 19 - 20 godzin dziennie ale realizuje wszystkie swoje marzenia którym daje określony czas na realizacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo komentować.

Popencjusz - wiem o czym piszesz, mam podobne podejście do wszystkiego, wielki szacun. :spoko:

Żeby było więcej ludzi takich to wszystkim było by lepiej, bez wojen, głodu itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

Darek ale ja sekret czytalam i ogladam sukcesywnie co 2 tyg :) opuznienie nam sluzy :)


A propo jak sie cieszylam tak sie juz nie ciesze zachcialo mi sie astre sprzatac i teraz mi sie poduszka swieci normalnie tylko siasc i plakac


ALE ........ nie myslalam o bledach i ich nie przyciaglam :) heheh tak mi tez po sekrecie zycie sie zmienilo i to baaaaarrrdzo bardzo na pozytywnie zyje sekretem tak jak ty :P)


poprostu pomyslalam zle zamiast chce zeby bylo ok pomyslalam nie chce zeby sie psulo i sie psuje jak w sekrecie nie chce sie spoznic, nie chce sie spoznic zamiast chce zdazyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Właśnie. Wiele osób o tym zapomina że jest różnica przed zdążę ( bardziej poprawne od chcę zdążyć) niż nie chcę się spóźnić. A co do auta to ostatnio pisaliśmy o tym jak się chwali swoje autko i zaraz sru. Ty masz przynajmniej w tym wszystkim taki pozytyw że wiesz gdzie znajduje się przyczyna świecenia kontrolki poduszki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności