Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

Wstaw zdjęcia elementów które chcesz naprawic - tak będzie łatwiej coś doradzic. Na allegro możesz dobrac odpowiedni lakier w aerozou lub buteleczce z pędzelkiem. W przypadku lakieru metalizowanego w buteleczce masz do wyboru kupic osobno lakier bazowy + lakier bezbarwny lub lakier bazowy z efektem klaru ( nie pamiętam jak to się fachowo nazywa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomalowanie w własnym zakresie bedzie ciezkie.Trzeba najpierw pomalowac bazą a potem bezbarwnym. Przy fachowej naprawie, nawet przy nie duzym uszkodzeniu(baza na uszkodzenie) trzeba malowac cały element bezbarwnym...Srebrny jest bardzo ciezki do zaprawek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie mam o wiele wazniejsze pytanie....... Ciagle mam problem z kluczami, nie ma dnia zebym nerwowo nie szukala kluczy, albo je gdzies powiesze albo zostawie, ale klucz od Opla mam tylko jeden... Pytalam u nas o dorobienie klucza to powiedziano mi ze to jakies kody , immobileiser i dorobienie w serwisie 450 zł.... moga mi dorobic klucz ale otworze nim tylko drzwi ale nie odpale auta, znajomy zas z daleka mowi ze dal 150 zł za dorobienie ale do innego auta. Dorabial ktos klucz do astry :?:?

Edytowane przez Natalia712

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nati już Ci mówiłem że w Koninie płaciłem 80 za klona.

Szukaj w centrach handlowych nie dużych miast, to na pewno coś znajdziesz.

Jak się pytałem o klucz dla syna to za scyzoryk 100 do Aśki G powiedział (była mowa o klonie) - o 5 zł tańszy z transponderem.


Na razie zostało Ci zapiąć smycz i do telefonu podpiąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piszac ze taniej to mialam na mysli Ciebie tylko nie pamietam czy mowiles 150 czy 80. Mimo wszystko dzis pytalam jeszcze raz to powiedziano mi ze jakis kod ten klucz ma i koszt rowniez ponad 400 zł jakbys |Rafale sie gdzies natkną na jakas oferte to daj znac bo u nas w DKL to nie ma takich opcji jak dalej


A dzis powiesilam u dziadka w domu klucze na meblach i cala trojka lacznie z babcia szukala kluczy 1,5 godz, ja go musze dorobic


Ty wiesz ze chyba na serio pomysle o telefonie : SMILE :

Edytowane przez Natalia712

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj się śmiałem z kolegi, a sam zostawiłem klucze od mieszkania w pracy.

Tak jak pisałem do 150 zł to scyzoryk z klonem, 75 zwykły oplowski z transponderem.

Kolega wytłumaczył że ma odwieczny problem z posianiem kluczy od aut i ten patent się mu od kilku lat sprawdza, telefon ma zawsze przy sobie na smyczy i krótka do kluczyka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jak doinwestuje Astre to juz mi bedzie sluzyla lata. Nie planuje zmieniac auta juz w najblizszych latach. Nastepne czym bede jezdzila to "Baby Merc" na pompowanych kolach , na paskach z koszykiem na pampersy : SMILE : A tani nie jest :P obliczylam ze w 3 miesiace przejezdzilam astra 14 tys km a po obliczeniach wyszlo cos kolo 5 tys zl na benzyne : SMILE : trzeba wlozyc gaz, a jak gaz to 10 lat uzytkowania przede mna :P

Edytowane przez Natalia712

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ponoć klona do AG nie da zrobic, do AF tak. Kluczyk można samemu dopisać opcomem jezeli sie posiada securite code,Nalezy zakupic grota pod pilota,transponder oraz pilota boscha

Ewentualnie , mozna wyjąc pestkę i podkleic przy czytniku i dorobic sam kluczyk, ale ułatwaiamy wtedy zadanie złodziejowi tyle ze kto bedzie teraz chciał ukraść astre -jeszcze mu sie zepsuje po drodze .... : SMILE :

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności