Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia712

To nawet fajna cena jak na ta instalacje dobrze wam radzi Aguś wiec spokojnie bez obaw, mam nadzieje ze wszystko klapnie i bedziecie zadowoleni a jak duzo jezdzicie to wam sie ten koszt w 6 miesiecy zwroci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przy nowych motorkach trzeba właśnie sprawdzić co się ma i jaka instalka. Bo się może nie opłacać skórka za wprawkę. Dowiedzieć się ile się da o silniku i ewentualnych dedykowanych instalacjach. Bo jak już ktoś napisał "zamiast oszczędności będą wydatki".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam i czytałam. Ten silnik nie jest zły na gaz, wiadomo, że sa lepsze ale sa też i gorsze. Przy odpowiedniej eksploatacji i oczywiscie dbaniu da radę bez problemu. :-)

 

Bad_ mniej na pewno nie bedzie palił, a nweet moze o 20_30% więcej, ale cenowo i tak wyjdzie taniej.

:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

Bad kiedys bylam na forum gdzie uzytkownicy mowili ze gazu zjada mniej jak bezyny do pewnego czasu pozniej juz tego gazu szlo wiecej ale max do 2 litrow wiecej, mimo wszystko to popularna instalacja i cieszy sie dobra opinia....... Skrajny kochanie ja ci juz cos powiedzialam na ten temat, ja moge o Ciebie zadbac ale w innym miejscu.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dooopa

Przenieście ten wpis jeśli będzie potrzeba, bo nie wiem gdzie pisac żeby nie zaśmiecać.

 

Zapaliła się lampka check engine, za pomocą metody gaz-hamulec odczytaliśmy dwa błędy ECN: 161450 i 17120. Poczytałam, poszperałam i znalazłam, co one niby oznaczją, możliwości jest kilka. Nawet sobie przetłumaczyłam z angielskiego i tu pojawia się moje pytanie, co to znaczy? :?: co to za usterki??? bo niby piszą po polsku, ale dla mnie to ciemna magia i po mojemu... nic poważnego, no ale mogę się mylić :P

 

17120

Lustro przełącznik wejścia zwarte do masy

W górę z przodu fotela kierowcy Obwód przełącznika zwarcie do masy

Obwód lewego przedniego czujnika Failure

Siłownik do przepustnic LF Otwarte CKT

Prawy przedni sygnał czujnika prędkości koła Awaria (CAN), C-003

Trans Redukcja Zapytanie sygnału momentu Awaria

 

161450

Wycieraczka szyby tylnej Przełącznik wyboru trybu Obwód Zwarcie do masy

Immobiliser Błędny sygnał otrzymany Immobiliser B-008

Utrata RIM danych szeregowych

Kody KBPD Interactive

Źle Transponder Key immobilizer B-006

 

 

Powiedzcie mi o co chodzi???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

Ogólnie nigdy nie miałam do czynienia (jeszcze) z tym ale podjedz na stacje i podepna asie pod op coma i skasuja bledy. Wpadnij na sintra pogaduchy tam są wariaty pozytywne i wszystko ci objaśnia. Dla nich to chleb codzienny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij na sintra pogaduchy tam są wariaty pozytywne i wszystko ci objaśnia. Dla nich to chleb codzienny

 

wypraszamy sobie ..... "Sintra Pogaduchy" jest zastrzeżonym znakiem firmowym :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności