Skocz do zawartości

Kupno Opla Meriva/Signum/Vectra/Astra


Gość ediastra

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin,5 lat temu przywiozłem znajomemu Merivę z 2003r z przebiegiem 53tyś.W tej chwili ma trochę ponad 70tys,więc nie mów że nie może mieć takiego przebiegu.

 

Przebiegu nie sprawdzisz,sterownik nie zapisuje tak jak w dieslu.Zobacz jak wydech wygląda jak przedmówca pisał.1.8 czy 1.6,oba lubią olej.Nie tykaj 1.4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hmm po czesci wierze w male przebiegi Meriv tym bardziej w benzynie gdyz jak wiadomo auto na drodze uwazane jest za samochod miejski sluzacy do np wozenia dzieci do szkoly czy zrobienia zakupów, nie jest to napewno auto przeznaczone do robienia tras gdyz nie jest komfortowe i na pewno w niemczech do tego nie sluzylo takze moga ale nie musza tu byc niskie przebiegi. Ja zawsze jak ktos mowi ze mam w swoim bmw7 duzy przebieg (405tys) to podkreslam ze to auto sluzylo kiedys do robienia dlugich tras tak jak reszta limuzyn, nikt tego nie kupowal by jezdzic komfortowo po zakupy do tesco :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech to auto nie musiało być komfortowe na trasach bo same drogi już są komfortowe.Ja moją jak jadę po autostradzie to na prawdę jest super.Problem jest właśnie po miejskich dziurawych drogach.

Pojedziesz, sprawdzisz i się zdecydujesz lub nie.Ja to autko polubiłem bardzo mimo tych dwóch wad.W środku jest na prawdę dużo miejsca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli zbierajac wszystko do kupy, najwazniejsze to popatrzec w rure wydechową i ocenic wyglad osadu , zobaczyc luz na przekladni kierowniczej, wiadomo lakier/blacharka i zawiecha to podstawa. Szkoda ze nie mam kabla do diagnostyki to bym sie podlaczyl i zczytal bledy. Umowilem sie jutro o 20 na ogladanie auta, do celu bede mial 150km , mam nadzieje ze sprzedawca nie klamie i auto bedzie tj przedstawia je ogloszenie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem i jednak moj kabel obd z bmw bedzie pasowal do opla :) sciagnalem program Opel Tech 2 czy wystarczy mi on do diagnozy autka? zeby zczytac bledy itd? jesli tak to na co jeszcze moge zwrocic uwage w tym programie podczas np pracy auta itd?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie pociągnął Ten kabel Vagowski jedynie obsługiwał AB com.Ale ja miałem na RS a nie sprawdzałem czy Ab com obsłuży na USB. Musiałem kupić OP-coma .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Nie to że auto z 2004 nie może mieć przebiegu 130 000km tylko, że jest to wątpliwe w czasach powszechnego korygowania wskazań liczników. Faktycznie zdarzają się takie auta. Zdarzają się najczęściej polskie zwyklaki z salonów... Jak przebieg się potwierdzi to spory argument za tym by brać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności