Skocz do zawartości

Prośba o rozkodowanie numeru VIN


Gość Dzar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość koles43

Witam ponawiam prośbę o rozkodownie numeru vin Corsy B W0L0SBF08Y6093199 zakupione auto przez dziewczyne lecz do końca nie jestem pewien jej wyposażenia, oraz mam obawy że było w niej coś majstrowane.

Z góry dziekuję. Pozdrawiam

W0L:General Motors

0:Not Special Vehicle

S:Corso Combo Tigra platform

B:Corsa-B Saloons/Hatch/Combo

F08:3 DRZWIOWY HATCHBACK / DOSTAWCZY

Y:2000

6:Eisenach

093199:SERIAL NUMBER

Numer silnika:19M01637

Kod modelu: 0SD08

Kod GM*Drive:XXEI

Data produkcji: 10.03.2000

REG: KM-CP 110

 

20X = WYKOŃCZENIE WNĘTRZA NADWOZIA-NIEBIESKI 2F2 = RADIO,CAR 300 2J1 = POKRYCIE,WNĘTRZE PODŁOGI,STANDARDOWE 80I = WNĘTRZE-CZARNY 87L = FARBA ZEWNĘTRZNA,PATRZ TABELA FARB W PRZEDMOWIE DO KATALOGU MODELU A01 = SZYBA,ZABARWIONA AG4 = SIEDZENIE PRZEDNIE,LEWE,REGULATOR WYSOKOŚCI,RĘCZNY AK5 = DLA PODUSZKI POWIETRZNEJ KIEROWCY I PASAŻERA AP0 = DLA BOCZNEJ PODUSZKI POWIETRZNEJ,LEWEJ AP1 = DLA BOCZNEJ PODUSZKI POWIETRZNEJ,PRAWEJ AQ6 = SIEDZENIE PRZEDNIE,OPARCIE REGULOWANE CF4 = DACH OTWIERANY,PRZEZROCZYSTY,RĘCZNY D44 = POKRYCIE,OBUDOWA LUSTERKA,NADWYMIAROWE,MALOWANE D67 = WIEKO,ZESP.,SCHOWEK EIS = WYPRODUKOWANO W EISENACH GX8 = PRZEŁOŻENIE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.74 K96 = ALTERNATOR,55A LHD = KIEROWNICA PO LEWEJ LW3 = SILNIK BENZYNOWY 10 MG4 = RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,5 BIEGOWA,SPORTY N45 = KOŁO KIEROWNICY,TRZY SZPRYCHY NA5 = EMISJA SPALIN,KATALIZATOR TRÓJDROŻNY,WARIANT 2 NC0 = WYPOSAŻENIE,UNIA EUROPEJSKA NV8 = WSPOMAGANIE KIEROWNICY,ELEKTRYCZNIE STEROWANE OFN PX5 = KOŁO,JEZDNE,18 OTWORÓW,5JX13 QIC = OPONY,165/70 R 13-79T T43 = SPOILER TYLNY T5F = LITERNICTWO,12 V T63 = SYGNAŁ DŹWIĘKOWY SYGNALIZACYJNY,REFLEKTORY WŁĄCZONE T6L = PŁYTA WYKOŃCZENIA,WEWNĘTRZNA,CAMPAIGN,WARIANT 1 TM6 = AKUMULATOR,36AH TR6 = POZIOMOWANIE REFLEKTORÓW,RĘCZNE TS6 = ŚWIATŁO HAMOWANIA,WYSOKIEGO POZIOMU,ŚRODKOWE U16 = PRZYRZĄD,OBROTOMIERZ U37 = ZAPALNICZKA U83 = GŁOŚNIK,6 W2Y = POKRYCIE,PŁASKIE,KOŁO,WARIANT 4 W4R = WYKOŃCZENIE,TKANINA,CAMPAIGN,WARAINT 6 W4Y W7D = WYPOSAŻENIE,DODATKOWE,WARIANT 1 W8X = CZĘŚCI DODATKOWE,INSTALACJA RADIA W9D = ORNAMENTACJA,ZREDUKOWANA XG3 = DLA NIEMIEC XN5 = ŚWIATŁA,DODATKOWE XR5 = FILTR PYŁKÓW Z1Y = FARBA,DWA POKRYCIA Z2D = CAMPAIGN,92/4 Z3P = LITERNICTWO,VIVA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

to jest błędny VIN sprawdż

Kurcze jeszcze raz, ale dobry wpisałem.

W0LF7PDDH6Y717739

Z tym że W "0" to zero (ja tak wpisałem) ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koles43

Kurcze jeszcze raz, ale dobry wpisałem.

W0LF7PDDH6Y717739

Z tym że W "0" to zero (ja tak wpisałem) ??

to tylko to ci moge podać

W0L:General Motors

F:Panel Van (F05, G05), N1

7:Vivaro

P:Unknown

D:G9U 730 (25DTI)

D:LWB: 3498mm + High Roof (L2-H2)

H:6 Speed Automatic (MTA)

6:2006

Y:Barcelona

717739:SERIAL NUMBER

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

to tylko to ci moge podać

W0L:General Motors

F:Panel Van (F05, G05), N1

7:Vivaro

P:Unknown

D:G9U 730 (25DTI)

D:LWB: 3498mm + High Roof (L2-H2)

H:6 Speed Automatic (MTA)

6:2006

Y:Barcelona

717739:SERIAL NUMBER

Dziękuję za poświęcony czas.

W takim bądź razie trzeba będzie o serwis zaczepić.

A tak na marginesie to od czego jest zależna tak skąpa informacja?

Co może, bądź jest nie tak z moim VIN, że tylko taka krótka informacja się pojawia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności