Skocz do zawartości

Astra `93 - i jej koniec


Gość mroowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kolejne pytanko :wesoly: to takie... jakie polecacie oponki na lato do Astry F 1,4. Kupiłem auto na zimówkach i muszę coś założyć innego. Chociaż niewiem czy to będą nówki, chyba jeszcze w tym sezonie nie. A na zimówkach szkoda jeździć bo dobre są.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam Courier Driver, to jakaś marka Pirelli, nie narzekam, na wodzie całkiem dobrze, jedynie tylko czuła na koleiny ale bez przesady, za 120 zł (ze zniżką) nie oczekuję cudów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroowa, masz prawdopodobnie peknieta gume na przegubie i w tym momencie smar grafitowy wyszedl juz ci caly z oslony,trzeba jak najszybciej udac sie do mechaniora a w sklepie kup sama gume (w kpl.masz smar grafitowy z reguły)wyjdzie taniej ,koszt gumy od 7 do 15 zika robocizna do 50 zika.Kabelki jesli masz czerwony i zolty w radiu to przed kostkom łaczysz razem(znaczy te co wychodza z radia razempod plus z instalki samochodowej)Ja jestem zwolennikiem podlaczenia osobno pplusa i minusa z aku bo nie ma zadnych przebic z silnika itp. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na wtorek jestem dopiero umowiony, ale chłop solidny to i na ruch nie narzeka. Myślę, że do tej pory jakoś przejeżdżę. :wesoly:

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 18:54 ]

kokos, tylko, że jak jest tak jak teraz to wogóle to radio nic nie pamięta. Za każdym razem trzeba szukać stacji radiowych itp....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroowa, Nie do konca wiem o co chodzi z twoim radiem,ale każde ma kodowane stacje,tylko trzeba to najpierw zakodować.Poczytaj instrukcję.

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 21:01 ]

mroowa, Nie zasnąłbym spokojnie,jakbym się nie wypowiedzial nt. opon.

Jeżeli chcesz używki,to nie bierz:

starszych niż 5 lat(data powinna być 4 cyfrowa,np. 1201 - cyfra 12 to 12 tydzien 2001 roku)

opon koreanskich typu Kumho,Hankook,żadnych Continentali i z widocznymi garbami na bokach bieżnika

z bieżnikiem mniejszym niż 5 mm.

Podejrzewam,że masz rozmiar 175/70R13 więc może zamiast wydawać ok. 60 zł. za używkę lepiej dozbierać kasę i kupić nówki za 120-130 zł,np. Kormoran Impulser.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli musisz polaczyc zolty z czerwonym (czerwony stale napiecie po stacyjce,zolty to podtrzymanie napiecia po wylaczeniu stacyjki)i plus bezposrednio z aku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że są kodowane :wesoly: i nie raz kodowałem ale przy uruchomieniu ponownie muszę szukać stacji. Jutro postaram się cyknąć zdjęcie to pokażę Wam te kable od radia co były w komplecie.

 

Co do opon też chyba jutro cisnę na hmmm niewiem czy to szrot czy cu. Ale ponoć kolo ma oponki z aut po dzwonkach i z Niemiec ponoć dobre. Ale czy to dobre to się okaże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel, Continental używany bardzo często pęka na barku wewnątrz opony.Normalnie tego nie widać,dopiero jak się przydusi mocno do ziemi pod kątem pojawiają się szczelinki.

Dlatego używany nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności