Skocz do zawartości

Astra `93 - i jej koniec


Gość mroowa

Rekomendowane odpowiedzi

No to hmmm.... wachacz chyba tylko zostaje jednak...

 

[ Dodano: Nie Paź 08, 2006 17:46 ]

Kolejne pytanie odnośnie zamków samochodowych.

 

Czy jest możliwość wymiany hmmm.... samego wkładu zamka? czy trzeba jakiś komplet kupować, bo potrzebuję wymienić, jeden mam zapchany czymś od strony kierowcy, a od pasażera po prostumuszę wymienić :roll: No i jak to jest w sensie kluczyka w stacyjce czy można wkładkę kupić czy może cała "stacyjkę", no bo żeby nie mieć dwóch kluczy B)

 

Jak ktoś wie to może podpowie ile będzie kosztować taka operacja wymiany i ile wołają sobie za zamek.

 

A tak na marginesie, orientujecie się w cenach odnośnie montażu centrali w Astrze F dwudrzwiowej ? może by tak przyładować :] ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zdaje się że kupisz same wkłady, nie mam teraz EPC pod ręką, może ktoś sprawdzi.

Do cieniasa można kupić komplet wkładów nawet łącznie ze stacyjką i kluczykami więc Opel nie jest chyba gorszy :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroowa, załuż sobie centralny i olej wkładki, jakby co, masz jeszcze bagażnik do wejścia...

Chociaż ci zimą nic nie zamarznie.

Centralny z alarmem, przy montażu własnym to 200zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym lepszym sklepie z czesciami do opla kupisz sama wkladke do zamka

i albo pobawisz sie w przelozenie zapadek albo bedziesz mial kolejny kluczyk

mozesz oczywiscie w ASO zamowic to ci dorobia i bedzie wszystko pasowalo do starego kluczyka bez przerobek tylko ta cena :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez najpierw podalem czynnosci w ktore trzeba wlozyc troche pracy co powinno dac wlascicielowi satysfakcje ze cos zrobil dobrego dla swojego opelka :!:

a na deser wersja ostateczna dla leniwych :twisted: ASO :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla leniwych to nawet nie ASO bo niestety w moim miasteczku takowych nie ma. Dlatego myślalem nad jakimś centralnym etc.

Tylko hmmm jeżeli masz centralny to czy pilotem czy kluczykiem otworzy się :wink: i chyba dlatego muszę zmienić hehe.

 

A ASO też odpada z drugiego powodu.... muszę mieć to zrobione do konca tygodnia, a że pracuję od 6 do 18 to nie mam opcji jechać do Wrocka etc. żeby coś w ASO robić. Więc potrzebuję konkretnej rady. Sam też się nie pobawię bo jak mówię nie mam zbytnio czasu, co polecicie do zrobienia? Tak jak mówiłem drzwi kierowcy kluczykiem kierowcy nie otworzę. Prawe otworzę ale mam inny problem zamek jest już wyorany wytarty niewiem sam, wydaje mi się że każdym kluczem go otworzy się hehe choć nie sprawdzałem. Więc najlepiej by było centralny z alarmem może być ale za montaż to pewnie sobie zawołają zdrowo .... :twisted: tak mi się wydaje przynajmniej. Ja niewiemmm że jak nic to nic a teraz 2 inwestycje w tym samym miesiącu.... :!:

 

Ratujcie ! :P

 

[ Dodano: Wto Paź 10, 2006 20:33 ]

jeszcze jedno odnośnie tych wkładek do zamka.

 

No niestety jestem początkującym Driverem dopiero zaczynam swoją przygodę z autkami, jest to moje pierwsze auto.

 

Czy jest jakaś filozofia w tym aby wymienić te wkładki, czy trzeba trochę gimnastyki etc. ? bo wiecie... niewiem czy się brać czy oddać w ręce fachowca. Oczywiście autko hehe.

Pod uwagę biorę wszystkie wkładki drzwi i stacyjka o ile takie dostanę. :P

 

[ Dodano: Wto Paź 10, 2006 21:16 ]

Jeszcze jedno !

Co myślicie o sportowym filtrze powietrza w całkowicie seryjnym autku, nie chodzi w sumie o mego wzrost mocy bo to sie rozchodzi pewnie o jakieś 1-3 KM, ale lepiej dopływa powietrze do silnika. No i spotkałem się z opinią że przy sportowym filtrze autko ładnie "mruczy" :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności