Skocz do zawartości

Jakie zapachy, choinki stosujecie w Waszych autach? Ranking


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

To ja Wam wyjaśnię sprawę z zapachami w słoiczkach : producent jasno i wyraźnie napisał na opakowaniu żeby co jakiś czas sprawdzić i ewentualnie dokręcić zakrętkę gdyż istnieje ryzyko odkręcenia... Sam używam od roku K2 truskawki, żadnych problemów i zapach mi się podoba :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja używałem swego czasu w swoim aucie kostek żelowych które dodają w fabryce podczas szycia foteli i siedzisk, były to kostki o różnych zapachach, wygldały jak hallsy tylko ciut grubsze i większe.

Obecnie używam czasami choinek zapachowych, ale myślę że najlepiej sprawdzają się profesjonalne środki zapachowe aplikowane po praniu tapicerki

samochodowej, jakich używają właśnie firmy zajmujące się praniem tapicerki samochodowej, niwelują one także nieprzyjemne zapachy np. nikotyny.

Utrzymują się one ok 2-4 tygodni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w piątek woreczek z kuleczkami, taki o którym Ola wspomniała tylko o zapachu owocowym (czerwony) rewelacyjny zapach . Zobaczymy jak długo się utrzyma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w piątek woreczek z kuleczkami, taki o którym Ola wspomniała tylko o zapachu owocowym (czerwony) rewelacyjny zapach . Zobaczymy jak długo się utrzyma.

Jakiej firmy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrshine.pl

Do plastiku i do tego z fajną migdałową nuta zapachowa sprawdza się Natural Look od Poorboy'a.
Co do zapachów ja od dłuższego czasu stosuję California Car Scents - Coronado Cherry i Balboa Bubblegum.
Są dosyć intensywne ale jest możliwość regulacji zapachu pokrętłem na wieczku.california-car-scents-coronado-cherry-42
Producent podaje do 60 dni zapachu - testowałem kilka i te bardziej wyraźne naprawdę pachną 2 miesiące!
Po otwarciu auta czuć od razu woń. Także polecam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam zapach K2 w butelce (zapach ocean). Szczerze mówiąc zapach nie powala a buteleczka puka o lusterko, szybę... gdzie proponujecie ją zawiesić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lusterku wisi to: http://www.goodies.pl/car-jar/483-black-cherry.html

A w nawiewach powciskane to: http://www.goodies.pl/car-vent-sticks/511-black-cherry.html

Zapach rewelacja, całe auto przesiąknięte czereśniami, od miesiąca są w samochodzie i nadal pachną jak świeżo otwarte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrshine.pl przez lata szukalem czegos co wytrzyma dluzej niz 2tyg i bedzie mialo znosny zapach, california scents spelnil moje oczekiwania, wytrzymuje do 3 miechow jesli przewrocisz po jakims czasie kostki, fajne zapachy, znosna cena, nawet vana mi ogarnia a jestem palaczem

Tez kupuje wisnie i vanilie, tylko trzeba znalezc w sklepie bo mam wrazenie ze z neta sa podroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności