Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam Opla Vivaro 2004r., 

mam głośniki niskotonowe które będę wymieniał w drzwiach + będę robił wygłuszenie drzwi,
oprócz tego chciałbym się dostać do tych głośników na podszybiu... i tu zaczyna się problem - jak do nich się dostać ? 

wstępnie myślałem że wystarczy ściągnąć przykrycie głośników (maskownicę) ale.. no właśnie - wydaje mi się, że to jest jedna całość z plastikami kokpitu. 

Druga sprawa - jak nazywa się klamka do otwierania drzwi ? (dołączam zdjęcie i zaznaczona ta klamka o którą mi chodzi)
bo jedną mam ułamaną i chcę ją dokupić a nie wiem jak ją wpisać żeby znaleźć.

image.thumb.png.28743cc47b4e7a08c40862653ba8350a.png

Jestem tu nowy i przepraszam jeżeli coś źle piszę. 

Liczę na odpowiedź w tej sprawie. 

Pozdrawiam. 

Grzegorz.

klamka.lnk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj klamki poszukać w tym katalogu po nr Vin

Co do głośników to nie wiem o który ci chodzi dokładnie ale znalazłem to co w załączniku.

Trzeba ją obrócić w kierunku przeciwnym do zegara.

2018-05-29_082310.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez thometomasz
      Witajcie,

Pisze w związku z moim pytaniem czy jest jakakolwiek opcja aby w modelu Mokka z 2013 roku - Radio Navi650 odtwarzać muzykę z telefonu przez Bluetooth lub nawet po kablu ale nie z iTunes w przypadku iPhone tylko przez Spotify?

Być może są jakieś aktualizację software'owe.
    • Przez mariusz gorzów
      Witam Was serdecznie.
      Mam problem z radiem (w załączniku) obiawiającym się takim czymś.
      Włączam radio ok gra, chce zrobić trochę głośniej przestaje, musi być na minimalnej głośności że ledwo słychać.
      Dziś radio było wyjęte i podpinane inne dalej to samo, wszystkie głośniki sprawdzone wyglądają ok.
      Podpowiedzcie mi co może go boleć??

• Przez Michir
      Witam,

Ostatnio złożyłem zamówienie na zestaw głośników 5.0 do kina domowego wraz z amplitunerem i po dokonaniu zamówienia lekko się zdziwiłem, kiedy się dowiedziałem, że do zestawu głośników nie ma dołączonych kabli. Stąd też moje pytanie. Czy zna ktoś możliwie najtańsze i sprawdzone kable głośnikowe (jakość nie jest istotna bo będą to kable do głośników surround, a tam jakość kabla z tego co wiem jest najmniej istotna), bo potrzebuje dość sporo tego kabla, salon ma ok 30m2?
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.