Skocz do zawartości

Jakie Lampy przód Opel Astra G.


Gość kamil8991

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość kamil8991

I to jest bez różnicy czy są to postojowe czy są to mijania czy drogowe czy kierunki? Wszędzie te same Ida ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HB3 - pewnie długie, H 7 - krótkie, a do postojowych są -   http://allegro.pl/philips-zarowki-w5w-white-vision-3700k-5w-12v-i6684846708.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_mtrzcj_pla_akcesoria_samochodowe&ev_adgr=Main_adgroup&ev_ln=PRODUCT+GROUP&ds_rl=1262553&gclid=CjwKCAjwmufZBRBJEiwAPJ3LprdBZkbxGqR5HOF1SH_jYA1_9Ir4xFL034pK0KpVKpwYcDA8248oixoCFjMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CPTIutmUgNwCFUmA3godMrAMpQ

Jeszcze kierunki -  https://allegro.pl/philips-zarowki-py21w-vision-30-wiecej-swiatla-i5658351499.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_mtrzcj_pla_akcesoria_samochodowe&ev_adgr=Main_adgroup&ev_ln=PRODUCT+GROUP&ds_rl=1262553&gclid=CjwKCAjwmufZBRBJEiwAPJ3Lpk1PwuJEFIQckUuMwGabNC571KPrPx2DLkJ1ULEsU_K9npouckbGqhoCl5cQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CJumo_GUgNwCFRE64AodJLcLrw

 

Ale gdzie ty żeś się uchował, autko masz i lampy też masz.

Na starych lampach masz na pewno napisane jakie źródło światła/żarówka ma być zastosowana - chyba że jakiś kiepski zamiennik był założony.

Kupujesz żarówki do lampy jaką kupisz - na pewno jest tam zapisane co trzeba zamontować.

Przezbrajasz nowe lampy w żarówki ze starych lamp, zakładasz silniki do ustawiania przy obciążeniu, zakładasz nowe lampy - jedziesz ustawić na SKP i wsio.

Jak tego nie umiesz jedziesz do mechanika/elektromechanika i po sprawie.

I jeszcze najważniejsza sprawa - ja żarówki kupuję nie na allegro tylko w w sklepie motoryzacyjnym - bo mam pewność że kupuję całą nie uszkodzoną w transporcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil8991

Wiem,sam bym tego nie zakładał nawet tylko chodziło mi o to czy jak bym kupił tamte reflektory to czy ze starych lamp mógł bym założyć kierunki np do tych nowych 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie i podepne sie do tematu.

Chodzi mi o lampy Angel Eye:

1. Czy nie ma czy ja nie widze w nich miejsca na żarówkę postojową?

2. Dlaczego w nich jest używana h1 zamiast h7 do mijania i czy da sie to zmienić by bylo takie światło o takiej mocy jak w orginale nie mowie tu o tym by zmieniać na xenon tylko mam na mysli normalne żarówki.

3. Jak to zrobić bo filmików jak na lekarstwo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.07.2019 o 15:16, deser1 napisał:

Mam pytanie i podepne sie do tematu.

Chodzi mi o lampy Angel Eye: 

1. Czy nie ma czy ja nie widze w nich miejsca na żarówkę postojową?

2. Dlaczego w nich jest używana h1 zamiast h7 do mijania i czy da sie to zmienić by bylo takie światło o takiej mocy jak w orginale nie mowie tu o tym by zmieniać na xenon tylko mam na mysli normalne żarówki.

3. Jak to zrobić bo filmików jak na lekarstwo...

Ad1. Ringi są jako postojowe, są raczej na ledzie to i postojowej nie potrzeba.

Ad 2. W większości podróbek są 2 x h7.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 18:24, rafalgrzegorz napisał:

Ad1. Ringi są jako postojowe, są raczej na ledzie to i postojowej nie potrzeba.

Ad 2. W większości podróbek są 2 x h7.

Widziałem na allegro że sprzedają na żarówkach H1 dlaczego nie H7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności