Skocz do zawartości

Nie działają spryskiwacze


Rekomendowane odpowiedzi

Gaall, rozkrecasz obudowe kolumny kieroewnicy,wciskasz zapadki od manetki ,wyskakuje z obejki i odpinasz kostke,montaż w odwrotnej kolejności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

a sprawdzałeś bezpiecznik?

Pjotras ma rację. Miałem to samo. Przednie wycieraczki są razem ze spryskiwaczami na jednym bezpieczniku, a co ciekawe zamek otwierania tylnej klapy też.

 

W zimę padł mi bezpiecznik w drodze do pracy. Żeby dostać się do bezpiecznika, musiałem otworzyć skrzynkę bezpiecznika śrubokrętem, który jest w bagażniku, którego nie mogłem otworzyć, bo był spalony bezpiecznik, do wymiany którego potrzebowałem dostać się do bagażnika.

[/b]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać się do bezpiecznika, musiałem otworzyć skrzynkę bezpiecznika śrubokrętem, który jest w bagażniku, którego nie mogłem otworzyć, bo był spalony bezpiecznik, do wymiany którego potrzebowałem dostać się do bagażnika.

Ale numer, zaklęty krąg :)???

 

Poważnie tak jest w H?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać się do bezpiecznika, musiałem otworzyć skrzynkę bezpiecznika śrubokrętem, który jest w bagażniku, którego nie mogłem otworzyć, bo był spalony bezpiecznik, do wymiany którego potrzebowałem dostać się do bagażnika.

Ale numer, zaklęty krąg :-) :-)

 

Poważnie tak jest w H?

No wiesz, mógłbym złożyć tylne oparcie kanapy i próbować dostać się do bagażnika od wewnątrz, ale wtedy siedziałbym na osłonie podłogi bagażnika, którą musiałbym podnieść, by dostać się do śrubokręta :)

 

Pamiętam, że trochę się frustrowałem tą cała sytuacją. W końcu kupiłem na stacji komplet bezpieczników. Później w pracy od kogoś pożyczyłem wkrętaka i wymieniłem bezpiecznik, i wszystko wrociło do normy.

 

Ale ciekawsze jest to, gdy wyjmiesz akumulator i zatrzaśniesz samochód. Na forum wypowiadał się ktoś: jak chcesz go wlożyć spowrotem, to nie można otworzyć maski, bo trzeba otworzyć samochod centralnym zamkiem, który nie działa, bo nie ma akumulatora :) Niby zamek na kluczyk jest, ale centralka jakoś go blokuje, jak zamkniesz pilotem.

 

Generalnie jak za dużo elektroniki, to nieźle się można wkręcić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności