Skocz do zawartości
ganzopl86

2.2 100kW 16V Y22SE Frontera B 2,2 bezn

Rekomendowane odpowiedzi

Wentylator chodnicy działa tylko na 1 biegu. Czy można go jakoś wskrzesić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakieś przywitanie?

Jako nowy nie masz najlepszego wejścia na forum.

Ja bym sprawdził przekaźniki od wentylatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli temperatura silnika nie przekracza 100 st. C  to drugi bieg nie załączy się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotr_r
      Witam!
      Czy posiada ktoś schemat instalacji czujników ABS do opla Frontery a 2.2 v16 1998r?
    • Przez gerwazy80
      Witam

Posiadam Frontere z1996 2.2 zilnik benzyna gaz. Ostatni poraz drugi rozdarło mi puszkę rezonansową, podczas odpalania po trzy godzinnym postoju przekręciłem kluczyk i poprostu j...ło a puszko się rozleciała. Ostanio miałem problem z gazem ale jakoś tego nie łączebo usunołem wszystkie usterki a a gaz i obroty były regulowane, mechanik twierdził że mogą to byćproblemy z zapłonem czyli trzeba by było przestawiać rozrząd. przychodzi mi też do głowy że świece mogą za wcześnie iskre podawać. wInną rzecza która mi przyszła do głowy to to że nie wypala mi całej miesanki i robi cofkę. Moje pytanie czy może ktoś miał problem pdobnego rodzaju z góry dzięki Gerwazy.
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.