Skocz do zawartości
Khaleezi90

Zakup Astry K w salonie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum. Planuje zakup Astry K w salonie, jestem ciekaw czy ktoś z was kupował, lub może pracuje w jakimś salonie Opla? Zależy mi na wiedzy jaki rabat można wynegocjować, chce wiedzieć gdzie jest dno negocjacji. Moja konfiguracja jest na ok 105 tysięcy, chciałbym zejśc do 90tys. i zastanawiam się czy jest to w ogóle wykonalne. Mój znajomy kupował Insignie GSI pół roku temu i jemu udało się wynegocjować rabat 15.5 %, co jest bardzo dobrym wynikiem, tylko nie wiem czy jest to wyjątek od reguły czy może normalna procedura. Pozdrawiam serdecznie koledzy i koleżanki !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za gotówkę myślę, że bardziej będą skłonni do jakichkolwiek rabatów. Chcesz stworzyć wersje pod siebie? Indywidualne zmiany, czy dostępne już modele wyposażenia w danej wersji? 15.5% zniżki to spory sukces, ale często jest tak jak w sklepach/salonach, wchodzisz podana cena nie ma pokrycia z katalogiem np. na dzień obecny i kupujesz auto/rzecz/produkt myśląc, że dostałeś spory rabat napompowany poprzednią ceną już nieaktualną. Dlaczego w wielu branżach obowiązują stare ceny, a po to żeby przychodząc usłyszeć magiczne słowo rabat :) Śmiało popytać w salonie i myślę, że uda się zawsze coś wynegocjować. Popytać o jakieś akcje wyprzedaży itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zamawiając w 2017 auto do produkcji w styczniu /skonfigurowane indywidualnie/ dostałem na "dzień dobry" rabat równy ówczesnemu rabatowi na wyprzedaż poprzedniego rocznika, dodatkowo co-nieco jeszcze oberwałem z ceny, plus baardzo promocyjna cena na przedłużenie gwarancji do 5 lat /ale to podobno dlatego, że wcześniej też Opla miałem/; dodatkowo - zapisz konfigurację z konfiguratora na stronie Opla i roześlij do okolicznych dealerów - porównasz różnice; jak poszedłem do dealera w moim mieście z informacją (potwierdzoną @ od innego dealera) o cenie za moją konfigurację niższej o 1,5 kPLN - od ręki dostałem taką samą;

czasami łatwiej niż upust w złotówkach jest uzyskać gratisy albo spore promocje na "akcesoria" - ja tak "wytargałem" chlapacze, dobre dywaniki i matę do bagażnika;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi