Skocz do zawartości

Przerywanie na gazie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dzieki ??? Na zdjeciu widac filtr stozkowy w kadecie. Czy to cos daje naprawde? Bo rozne zdania slyszalem juz na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, to jest filtr stożkowy w corsie ???

Ja byłem na niego skazany, nie mam za dużo miejsca.

Lepsza jest pucha z normalnym filtrem, ewentualnie z wkładką na przykład K&N

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kopułka rozdzielacza to to gdzie idą wszystkie kable ze świec.Odkręć kopułkę tam głęboko na ściankach kopułki będą "blaszki" przetrzyj je papierkiem ściernym. Palec- po zdjęciu kopułki zostaje na silniku też go przeczyść od czoła w miejscu gdzie napięcie przeskakuje na "blaszki". Na koniec możesz to psiknąć preparatem wypierającym wilgoć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj zmieniłem świece. Ze starych tak naprawde tylko jedna byla w stanie zlym reszta jeszcze ok ale zmienilem wszystkie. Nie bede sie rozdrabnial :P Na tych nowych jechalem 30 km i jak sie silnik zagrzal to przerywal znowu. Potem autko stalo ponad godzine, i potem znowu 30 km (spowrotem :D ) i wtedy nic nie przerwalo choc zagrzalem je mocno :roll: Jutro przeczyczsze jeszcze ta kopulke. Model mt wielkie dzieki za opis!! ;) Teraz wiem jak to zrobic :D Mam nadzieje ze jak to zrobie to juz nic nie bedzie przerywac bo sie wsciekne :P Nie wiem czemu tak bylo dzisiaj ze najpierw przerywalo a potm zupelnie nic. Czy wiecie czemu tak sie stalo? Jutro z rana jade 20 km i potem spowrtoem wiec zobaczymy jak bedzie jutro. Po poludniu przeczyszcze kopulke.

A Kadecik po zmianie swiec jakby sily jakiejs dodatkowej dostal :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mieto-68

Trzeba zdjąć kopułkę aparatu zapłonowego i oczyścić palec rozdzielacza oraz poszczególne

wtopione w kopułkę rozdzielacza metalowe pręciki, które prowadzą prąd do kabli wysokiego napięcia - jest na nich z pewnością nalot ( nagar). To samo trzeba zrobić ze świecami po ich wykręceniu z głowicy. Poprawa kultury pracy silnika będzie po tych zabiegach z pewnością zauważalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Swiece nowe, kopulka wyczyszczona. Samochod jak narazie nie przerwal ani razu, ale nie mial zbytnio mozliwosci po czyszczeniu kopulki sie zagrzac, ale wierze w mojego kadecika :mrgreen: Wydaje mi sie ze juz bedzie ok. Dzieki wszystkim za pomoc!! :D

 

Pozdrawiam i zycze wesolych Swiat!! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności