Skocz do zawartości

Pompa padła


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam Wszystkich

Wczoraj rano jadąc do pracy zgasł mi silnik :?: i już nie odpalił 8) , niestety na lawecie zafcia pojechała do doktora no i okazało się że padła pompa wtryskowa lub jej moduł.

W tej chwili: wymontowanie - 300,-

diagnostyka - 500,-

regeneracja - 500,- - 2000,-

zamontowanie - 300,-

koszty inne - jeszcze nieznane

SUMA - podam po naprawie

 

Allegro nie wchodzi w rachubę ceny od 1700,- wzwyż plus oczywiście koszty montażu i bez gwarancji, :D CO WY NA TO :wink::?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cześc bastek

mam podobny problem, p[odczas jazdy auto zgasło bez wcześniejszych objawów.

Poczytaj posty Brzozy, może jak odpowietrzysz to będzie po sprawie.

Umnie mechanik stwierdził ze to raczej pompa, ale zaprowadze jeszcze do innego mechaniora.

jesli się potwierdzi to koszt bedzie spory

Napoisz jakie objawy były u ciebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty inne - jeszcze nieznane

Czasami w tej sprawie należy poszukać i popytać bo różnice są naprawdę kolosalne .Druga sprawa nie którzy wysyłają naszą pompę do naprawy i jeszcze dodatkowo zarabiają . Tu jest bardzo dobry zakad robili moi koledzy jak również mój zakład wysyła tam pompy z maszyn budowlanych . Dlatego polecam. bo po prostu sa dobrzy i na częsciach oryginalnych..Pompa po regeneracji tylko sie montuje nic juz nie wgrywa itp. http://www.wachowiak.pl/index1.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie było wszystko OK

Autko mam dwa lata, na dzień dobry wymieniłem filtry i płyny oraz odpowietrzyłem układ paliwowy w serwisie Opla. Kiedyś pokazała się kontrolka check, pojechałem do diagnosty - oczywiście chodziło o EGR - wyczyściłem i było OK pozostały do sprawdzenia elektrozawory, ale to odłożyłem na wiosnę i na ciepłe dni.

Autko jeździło bardzo dobrze do środy, po prostu na środku ulicy zgasł i tyle, owszem kręcił ale zachowywał się jak zapowietrzony bez paliwa a zbiornik mam pełny, chyba przed zgaśnięciem pokazał się check.

Po znajomych dotarłem do gościa z serwisu Opla (mechanik który odradził mi serwis) a on mi od razu polecił gościa który ma sprzęt do Opla i robi pompy. Reszta się okaże za ile

 

Brzoza, ta pompa chyba jedzie do wachowiaka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, ta pompa chyba jedzie do wachowiaka

Jezeli tam to masz gwarancje 12mieś. i sterownik nie do zdarcia . :( Jest jeszcze dobry Woliński wcale mu nie ustępuje :P tylko gdzies zapodziałem adres internetowy.. :scratch:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pomóżcie mi z moją Zafirą 2,0 dti

 

Zaczęła klekotać , jak się dodaje gazu to chodzi jak traktor i coś piszczy w silniku.

Idzie biały dym z rury. Auto praktycznie nie ma mocy ale odpala.

Mechanik wyjął wtryski i okazało się że jeden jest zapieczony . Dałem do regeneracji wszystkie 4 żeby nie było problemów w przyszłości

Po tych objawach wtryski wymienione paliwo spuszczone i wlane nowe , nowy filtr paliwa.

No i to nic nie dało. Czy jest możliwe że to awaria mechaniczna pompy wtryskowej. Dodam że nie wyświetla się kontrolka samochód z kluczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mialem tak samo i to byla pompa wtryskowa byla regenerowana w bosch serwisie 3 razy i za kazdym razem cos bylo nie tak w koncu oddali kase 2400zl dzisiaj kupilem nowa za 2500 zl z roczna gwarancja jutro bede montowal sam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kupilem od goscia z czech ktury handluje pompami co niedziela na gliwickiej gieldzie samochodowej stad mam na niego namiaryjego nr tel.00420776205699 musisz podac nr pompy jaka potrzebujesz ja moja juz zalozylem i auto jak nowo narodzone nareszcie ta pomaranczowa kontrolka[ czek] mnie nie wkurza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam ,

Kolego domator315 , takie same objawy miałem ja , też wtryski siadły niby ten nastawiacz w pompie , ale jak ja wyjeli z samochodu okazało sie że to już smietnik jest wiec nowa zakładam bo regenerowanej to moim zdaniem sie nie opłaca chyba ,że chcesz zaraz sprzedać auto koszt operacji w gdańskuw bosch service 3700pln , pompa nowa sprowadzona , gwarancja i śmigam , znaczy jeszcze nie bo jutro odbieram , trudno sie mówi , live is brutal' powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności