Skocz do zawartości

klimatyzacja !!!! Porady!!


Gość brzoza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Chciałem sie podzielić z użytkownikami klimy ..Jak i gdzie wiele ciekawych zagadnień wcześniej czy później każdy musi to zrobić ,a będzie wiedział od czego należy zacząć , a i niepokojące objawy wcześniej wykryte mogą zapobiec dużym kosztom itp. :P Nie wszyscy wiedzą ze są takie porady , więc nie będą zaczynać tematów co ile , jaki itp. :( Gdyby był nie w tym temacie :( to proszę go przenieść do odpowiedniego!!

 

http://www.alpo.ig.pl/klima.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam mam opla astre II z 1999 roku z klimatyzacja manualna.Ostatnio byla nabijana dwa lata temu od tamtej pory bylo jedynie wymieniany filtr przeciwpylkowy. Zastanawiam sie czy powinienem jechac na jakis serwis np odgrzybianie?? Klima dziala bezproblemowo. W serwisie Opla proponuja mi odgrzybienie spr cisnienia czynnika chlodzacego oleju w dwie godziny w cenie promocyjnej 150 zl. Warto jechac czy do innego serwisu czy dac sobie spokój jak nic sie nie dzieje z klimatyzacja??

 

Poprawiłam ort/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sądzę, że możesz sobie poradzić samemu. Gdzieś w postach jest opisane krok po kroku jak to zrobić. koszt o połowę mniejszy i satysfakcja jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam opla astre II z 1999 roku z klimatyzacja manualna.Ostatnio byla nabijana dwa lata temu od tamtej pory bylo jedynie wymieniany filtr przeciwpylkowy. Zastanawiam sie czy powinienem jechac na jakis serwis np odgrzybianie?? Klima dziala bezproblemowo. W serwisie Opla proponuja mi odgrzybienie spr cisnienia czynnika chlodzacego oleju w dwie godziny w cenie promocyjnej 150 zl. Warto jechac czy do innego serwisu czy dac sobie spokój jak nic sie nie dzieje z klimatyzacja??

 

Poprawiłam ort/Tajga75

co do sprawdzania ciśnienia i ogólnej diagnostyki to w norauto mają promocję i robią to za darmo. ale już za nabicie klimy zczesali mnie na 200zł http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/kwasny.gif dobrze, że kabinówkę sam wymieniłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprawdzania ciśnienia i ogólnej diagnostyki to w norauto mają promocję i robią to za darmo. ale już za nabicie klimy zczesali mnie na 200zł

Wiesz to taka promocja której nie ma!! Najlepiej jeździc do dobrej stacji , odgrzybią odsysają olej , najważniejsze zaleją nowy!! bo w większości zalewają ten sam!! oczywiście kontrast !! i tez 200zł..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam, mam asterkę z 99 roku 2.0 DTI z manualną klimą i taki problem. Gdy włączę klimatyzacje podczas jazdy to po jakimś czasie zapala mi się pomarańczowa kontrolka - gwiazdka w prostokącie. Gdy wyłącze klimę ta kontrolka świeci nadal, gaśnie dopiero po ponownym odpaleniu auta, czy to oznacza że muszę nabić klimę mimo tego iż chłodzi normalni, czy to może jakaś inna usterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności