Skocz do zawartości

klimatyzacja !!!! Porady!!


Gość brzoza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość huri_khan

Uparłem się że znajde źródło hałasu.... prawdopodobnie wiatrak na chłodnicy klimatyzacji jest luźny i "terkocze" o kratke. Muszę to dokładnie sprawdzić.

Tutaj to nie ma żadnego problemu odpalasz auto i podnosisz maskę, następnie załączasz klimę lub ktoś inny to robi i słuchasz czy wiatrak czy nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Poszukuję schematu klimatyzacji Opel Astra II r. 1999 1,8 16V 116 KM.

Muszę przeczyścić rurkę ze skraplacza klimatyzacji ale nie wiem, w którym miejscu jest umieszczona. Kiedy włączam klimę zaczyna kapać pod półką w miejscu pasażera. Proszę o pomoc!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasperek9, zacząłbym od wjazdu na kanał i na scianie grodziowej po stronie pasazera wystaje kawałek gumowego węża-to jest wyjście skroplin- często wystarczy tam przepchać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Mam takie pytanko, czy klima ma jakieś zabezpieczenie jesli chodzi o tem. zewnętrzną. Wczoraj chciałem właczyć klime, świeci kontrolka na włacznikau a klima nie chodzi.

Na zewnątrz bylo okolo 0 stopni.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem jak wracałem latem z Włoch tem. na zewnątrz +32 przy włączonej klimie jak jechałem to wszystko w porządku a jak stałem w korku zapalała mi się kontrolka od wentylatorów ,czy jest tam jakiś drugi bieg czy chodzą jednakowo ,bo wyglądało to tak jakby wentylator nie nadążył chłodzić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,czy jest tam jakiś drugi bieg czy chodzą jednakowo ,bo wyglądało to tak jakby wentylator nie nadążył chłodzić

Są 2 biegi, poszukaj na forum tematów o rezystorze dmuchawy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pytanie ponawiam ..bo nie bylo oddzwieku na moj post ..CZY WENTYLATOR KLIMY JEST ZABEZPIECZONY OSOBNYM BEZPIECZNIKIEM ,,TEN Z PRZODU POJAZDU ?? ..zafira 1,6 16 v benzyna 2000 r. pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam!

Mam pytanie odnośnie klimatyzacji w Astrze II silnik Z14XEP, a mianowicie czy ktoś się orientuje czy powinien być tam wentylator przy chłodnicy klimatyzacji, moje pytanie bierze się stąd że ja mam tylko jeden przy chłodnicy silnika. Nigdy wcześniej nie miałem klimy i nawet nie wiedziałem że powinien być tam wentylator dopiero znajomy powiedział mi że wydaje mu się, że powinien być. Dzwoniłem do Opla i zostałem poinformowany, że w Astrach zdarzały się modele z jednym lub z dwoma wentylatorami, a w tym modelu prawdopodbnie jest jeden.Samochód mam niedawno kupiony w komisie i zastanawiam się czy wszystko jest ok. Klima ogólni działa, ale nie sprawdzałem jątylko kilka sekund ze względu na niską temperatutrę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności