Skocz do zawartości

klimatyzacja !!!! Porady!!


Gość brzoza

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do Opla i zostałem poinformowany, że w Astrach zdarzały się modele z jednym lub z dwoma wentylatorami, a w tym modelu

piotrekm6, tak jak Ci powiedzieli sa modele ze jest tylko jeden , więc nie masz sie czym martwić :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

tak myślę, tylko trochę się zastanawiałem nad tym czy ktoś z nn powodów nie wykręcił lub nie zakręcił po np. ewentualnej stłuczce.

dzięki pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie gdzie pisze jaka jest klima bo chodzi mi o kupno filtra kabinowego a podobno są dwa rodzaje

Na chłodnicy klimatyzacji jest napisane kto jest producentem:

Behr lub Delphi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie pisze jaka jest klima bo chodzi mi o kupno filtra kabinowego a podobno są dwa rodzaje

Zdejm sobie półkę [schowek pasażera!!] I wyciagnij filtr!! i to wszystko!! .Inny nie bedzie pasował!! a tak po co ci poznawac po klapce mocowania itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Opla i zostałem poinformowany, że w Astrach zdarzały się modele z jednym lub z dwoma wentylatorami, a w tym modelu

piotrekm6, tak jak Ci powiedzieli sa modele ze jest tylko jeden , więc nie masz sie czym martwić :wink:

no nie powidział bym, usunięcie wentylatora było spowodowane dużą korozją chłodnic, mileli dużo reklamacji to usunieli wentylator, tylko dzieki temu w łep dostaje pompa, wentylator ma za zadanie zbicie ciśnienia w układzie, a że go nie ma ....

 

radze kupic wentylator (choćby na allegro) i podstawienie auta do elektryka który go podłączy ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,z wielkim zainteresowaniem czytałem rady i opinie właścicieli i użytkowników opla.Jestem tu po raz pierwszy.Myślę że ja rownież znajdę tu pomoc a na pewno jak będę umiał i na ile będę mógł również posłużę radą(wiem doskonale co to jest mieć problem z autkiem). Mam drobne pytanko,czy można używać klimatyzacj manualnej w pozycji ciepłego nadmuchu np. zimą w celu jej przesmarowania tzn. klima sobie a ciepło w aucie sobie. Słyszałem że tak ale powiem szczerze że tak nie robię bo trochę to wg.mnie sprzeczne. I może że właśnie za mało jej używałem w okresie zimy(prawdopodobnie to)brak teraz miłego chłodku z kratek nawiewu. :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można używać klimatyzacj manualnej w pozycji ciepłego nadmuchu np. zimą

jak chociaż raz na m-c włączam klimę zimą na parę minut-musi być w plusie koło 5 stopni-to robię na połowie niebieski-czerwony

to,że nie działa,to przyczyn jest kilka;za mało czynnika,coś nie łączy,dziura w instalacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to,że nie działa,to przyczyn jest kilka;za mało czynnika,coś nie łączy,dziura w instalacji

Za mało czynnika lub wcale już go nie ma,

kolejna przyczyną może być nawalona sprężarka.

Tak czy inaczej Marek73, wizyta w zakładzie ]

zajmującym się klimą Cie nie ominie :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności