Skocz do zawartości

NAVI 650 a mirrorlink


Gość subratri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mirrorlink wpisałem losowo. Pytanie moje jest, czy da się podłączyć do tego radia zewnętrzne źródło vide. Są ustrojstwo które przesyłają obraz i dźwięk z telefonu przez WiFi. Bardzo mnie drażni że mam taki duży wyświetlacz bezużyteczny a patrzę w telefon.

Prosze o pomoc, bo nety jakoś słabo pomagają 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgłębiałeś temat android auto?

Jak się coś dowiesz, to pisz, bo temat ciekawy.

 

Jest jeszcze fajne ustrojstwo do astry H/zafiryB, nie wiem, czy podejdzie do astry J, tu musiał byś pytać twórców.

Nazywa się LWPM i robi cuda na wyświetlaczach CID w astrze H.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie o radio na androidzie jest takie, że NIE ;) wiem co się dzieje z telefonem, po 2 latach. Nie wiedzę powodu dla którego radio miało by być lepsze. Ja znalazłem takie coś 

https://www.ebay.co.uk/itm/DC-5V-Car-WiFi-Display-Mirror-Link-Box-Adapter-AV-HDMI-Airplay-For-Android-iOS/274086014518?_trkparms=aid%3D555018%26algo%3DPL.SIM%26ao%3D1%26asc%3D61082%26meid%3D4027f3bb427e4560b86420916b7d41f1%26pid%3D100935%26rk%3D1%26rkt%3D12%26sd%3D163924223440%26itm%3D274086014518%26pmt%3D1%26noa%3D0%26pg%3D2332490&_trksid=p2332490.c100935.m2460

Do jednego auta już kupiłem, ale jeszcze idzie. Wydaje się być sprytne. Zastanawiam się tylko czy do tego dziwnego NAVI 650 da się to podpiąć. Naprawdę nie chcę mi się zmieniać radia ;) i wolał bym coś adoptować. Coś za normalne $$$ a nie za 3 wypłaty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za różnica jaka apke uruchomię, ja szukam możliwości połączenia telefonu z tym radiem. Później będę zastanawiał się nad aplikacjami. 

Potrzebne jest mi info, czy navi 650 ma jakiekolwiek analogowe wejście video. A jeśli tak to który to kabelek. Bądź jakąś instrukcję w której opisane są wyjścia z tyłu radia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu odrzucasz możliwości?

Android auto będzie współpracować z wyświetlaczem i radiem.

Kumpel robi to tylko dla nawigacji, bo są jaja z przekładaniem paneli radiowych.

Ale jak wiesz lepiej, to szukaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odrzucam, dla kaprysu , tylko dlatego że to nie działa. Z tym badziewnym radiem się nie połączę. Może kumpel ma inne radio. 

Edytowane przez subratri

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś kojarze, że ma 650.

Na dniach udaje się do kumatego elektronika, który ma mu zrobić działające android auto.

To nie będzie plug&play, ale ma zadziałać.

Napisze w temacie tu jak się uda.

 

 

Dziś się spotkałem i mi melduje, że na znanym żółtym portalu są wyświetlacze dotykowe takie dłuuuuugie, które zastępują cały panel radiowy - dedykowane do AJ.

Może poszukaj tego i poczytaj tymczasem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności