Skocz do zawartości

Koniec jazdy samochodem koszmar


Gość michu71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak niektórzy wiedzą jestem inwalidą,choruję na reumatoidalne zapalenie stawów,po ostatnim pobycie w szpitalu dowiedzialem się że mialem zlamane 4 żebra i dwa kręgi w kręgoslupie na odcinku piersiowym. To nic takiego ale dowiedziałem się że mam uszkodzony kręgosłup szyjny i w związku z tym muszę bardzo uważać na jakiekolwiek urazy gdyż mogę zostać sparaliżowany.I do samochodu muszę mieć założony specjalny gorset na szyję , ale w tym nie da się prowadzić auta,koniec z przyjemności prowadzenia samochodu. jestem zalamany i przerażony dalszym życiem z każdodniową obawą co dalej. Sory za temat ale musiałem to z siebie wyrzucić a żona i tak ma za dużo zmartwień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GmsMetallica

rozumiem Cie choc po czesci bo nie mialem takiej sytuacji jak Ty. A to juz wogole nie bedziesz mogl wsiasc za kolko? czy musisz poczekac az sie "zagoi" :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to się nie zagoi to jest nieodwracalne uszkodzenie kręgu szyjnego a jeżdzić mogę tylko w specjalnym kołnierzu ale to się nie da prowadzić bo jestem cały sztywny jak to założe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to się nie zagoi to jest nieodwracalne uszkodzenie

Zawsze jest nadzieja!! życzę wytrwałości i powrotu do zdrowia!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Witaj inwalido.

Najpierw powiem abyś się nie łamał bo to jest najgorsze co byś mógł zrobić skrzywdzisz rodzinę

Wiem co mówię bo to przeżyłem i powiedziałem że nigdy więcej chociaż nie wiem jak będzie

Ja mam gorset na odcinku lędzwiowym i się śmieję że jest za krótki

Ci co byli w ŁODZI widzieli jak się porusza manekin [ to taka przenośnia]

Co do jeżdżenia to kolego gorset na plecy jakiś sweterek i jazda masz lusterka

Tylko wiadomo zachować większe odstępy ale to chyba wiesz

A swoją drogą to chyba wiesz że masz małą krechę u mnie za to że nie napisałeś dla czego nie jedziesz do łodzi

Sądziłem że pracujesz i dla tego napisałeś że nie możesz jechać

Bo w innym przypadku bym po ciebie przyjechał

Pewnie wiesz o tym że przez te choroby najwięcej cierpią nasi bliscy ich to bardziej boli niż nas

Nie poddawaj się bo póżniej jest z tego ciężko wyjść i zostaje się w łóżku do końca

Tylko samo zaparcie i śmiech choć wymuszony daje ulgę i tobie i najbliższym

No więc wracaj do zdrowia i do zobaczenia w maju [w razie co to mam przy sobie zawsze morfinę to się podzielę ]

Ucałuj żonkę i powiedz jej że ją kochasz będzie jej lżej...

Ale się rozpędziłemmmm.........

 

małe poprawki :D /Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica
andrzej_m55, a Ty tez masz problemy zdrowotne? bo majac legalnie morfine przy sobie to tak latwo nie idzie jej zdobyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

W ŁODZI tylko [ja37] miał odwagę się spytać co mi jest więc zaspokoję wszystkich

Jestem po operacji kręgosłupa L4,L5 przepuklina jądra miażdżystego

To co napisali na wypisie to [błąd w sztuce lekarskiej] ponacinana przepona wyciek płynu kręgowego

Efekt taki że nie można chodzić nogi odmawiają posłuszeństwa kłopot z siedzeniem potężne bóle w nogach i kręgosłupie tak że większość czasu leżę

Poprawienia schrzanionej operacji nie można już naprawić

Do tego dochodzą kręgi szyjne nie mogę zbytnio ruszać głową no i na dokładkę kłopoty z rękoma [ namawiają mnie na operacje i rąk i kręgów szyjnych] śmieszne nie??? Ja mam im zaufać

Dla tego biorę morfinę jakieś zaszczyki przeciwbólowe no i durogesit

Krótko mówiąc leki rakowców

To tak po krótce a jeszcze do tego kiepskie serdócho...

Ale życie toczy się dalej ...

Pozdrawiam i mam nadzieje że nasz inwalida się odezwie

 

poprawiłam błędy/Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności