Skocz do zawartości

Koniec jazdy samochodem koszmar


Gość michu71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

kolego michu71 nie zalamuj sie bo to w niczym nie pomoze

a co do wyzalenia sie tutaj to mysle ze to jest dobry pomysl i ze nie tylko ja ale i inni koledzy z forum jakos pomoga tobie chociaz w rozmowie.

 

trzymaj sie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość andrzej_m55

Witam

Niedzwiadku rozbroiłaś mnie lepiej tego nie można ująć

Coś ci powiem MICHU71 jak leże i nie mogę się ruszyć to myślę o autku co teraz w nim zrobię i w ten sposób odpędzam te złe myśli chyba wiesz o co mi chodzi???

A co do maja to czekam i czekam i się doczekam no i postaram się dojechać tam się zobaczymy to pogadamy

Dla JA 37 jest obiecane psiwki ale sądzę że jedno ci odstąpi

Napisz w jaki sposób jesteś taki jaki jesteś

Ale skromnie mi się powiedziało

Pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 21 lat choruję na Reumatoidalne zapalenie stawów.Choroba zniszczyła mi stawy kolanowe, biodra,barki,nadgarstki. Do tego doszla osteoporoza czyli zwapnienie kości i od tego są te zlamania żeber,kręgów i zniszczenie szyi. Od 6 lat jeżdżę na wózku inwalidzkim ale moge troche chodzić byle nie długo.Mialem 9 operacji. ale najważniejsze że sam sobie jeszcze radzę bo jniechcialbym być zależny od nikogo chociaż wiem że na żonę i dzieci mogę liczyć w każdej chwili a także na niektórych przyjaciół nieraz mi to dowiedli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

No to MICHU daleko mi do ciebie bo ja choruję dopiero 6 lat

A co do operacji to co zepsuli nie da się naprawić

No a tak swoją drogą może teraz odezwie się Arci el bo raz się odezwał i zamilkł ...

 

 

Pardomsik żona mnie uświadomiła że to już 9 latek minęło od operacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krist-off

Wiem co to znaczy - moja żonka jest na zwolnieniu lekarskim już pół roku...

Tak jak pisał przedmówca - bóle piorunujące nogę (impuls) do tego stopnie, że nie można nią ruszać bo odmawia posłuszeństwa, nie można chodzić, stać a co dopiero mówić o spacerach.

Zaczęło się od tego ,że żonka wyjęła z łóżeczka naszego synka, coś chrupnęło i nie chce cholerstwo wyjść - wypadnięte kręgi, przepuklina i ucisk na nerw

Lekarze namawiają na operację ale po niej można jeździć na wózku (wiem, bo znajomy tak i przypadek miał)

 

NIE łAMCIE SIę - GłOWA DO GóRY ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Krist-off powiem ci tak

Operacja tylko i wyłącznie jeśli już nie wstanie bo niby mówią że to jest tylko zabieg to moim zdaniem nie potrafią go zrobić jak się należy

Twoja żona ma bule teraz i po operacji nie będzie lepiej tylko gorzej bo czasem jest tak że prosisz boga o śmierć

Tak jak tu komuś pisałem najpierw rechabilitacja bicze wodne są bardzo dobre no i jeśli jest możliwość to akupunktura ale to musi być ktoś naprawdę dobry

Ja bynajmniej dzięki akupunkturze mogę siedzieć i jest mi lżej

Operacje owszem udają się ale rzadko z tą chorobą ludzie siedzą w domach

Pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krist-off

najpierw seria 40 zastrzyków, garście leków I NIC

rehabilitację przeszliśmy - lasery, pole magnetyczne i coś jeszcze I NIC

dopiero tabletki olfen 75 i tylko te (bo po wcześniejszych następowały reakcje alergiczne itp.) i ćwiczenia (nazwy nie pamiętam - w 3 mieście chyba ze 2 osoby tym się zajmują i w Starogardzie 1) w miarę pomogły - dziewczyna może normalnie stać i w miarę chodzić a to już sukces

 

również pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Teraz spojrzałem skąd jesteś

Blisko mnie mieszka babka z Mongoli ona sprawiła że mogę siedzieć

Potrafi robić akupunkturę i powie w przybliżeniu czy pomoże czy nie

Tyle że to kosztuje ale o tym chyba wiesz???

 

 

Poprawiłam błędy/Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest jeszcze jeden kulawy...

cholera, jak ja nie lubię tego określenia :?:

pracuję na co dzień z osobami niepełnosprawnymi, trafiają się różni ludzie. Ostatnio przyszedł do naszej fundacji jakiś pracodawca i mówi, że chce zatrudnić kulawego. O mało co wpi***ol ode mnie nie dostał za te słowa i za lekceważący stosunek do osób niepełnosprawnych. Wygoniłem gnoja i powiedziałem, że może do nas wrócić jak przestanie patrzeć na niepełnosprawnych przez pryzmat pieniądza i zacznie ich traktować poważnie. Przecież w większości przypadków to nie jest ich winą, że są mniej sprawni od nas. Tak jak to kiedyś ujął Jacek Kaczmarski:

"...Ach, cóż za ulga - unormalnić skazy!

Nakaz szacunku, a nie gest odrazy...

Wystarczy - ja! ja! ja! - zmienić w - my!"

 

Kurcze sorry, odbiegłem od tematu...

Trzymajcie się chłopaki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności