Skocz do zawartości

Opel Astra H widok spalania


Gość marmac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aster_dl

Panowie odblokowałem komputer Astra H 2005 r. wyświetlacz BID, ale przekłamuje zasięg. Pół zbiornika oleju wskazanie zasięgu 55 km. Czy trzeba indeks kodów zmienić na inny. Miałem pierwotnie 0103 przeprogramowałem na 0803. Czy przeprogramować na któryś z niższych np. 0202 albo 0703?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie odblokowałem komputer Astra H 2005 r. wyświetlacz BID, ale przekłamuje zasięg. Pół zbiornika oleju wskazanie zasięgu 55 km. Czy trzeba indeks kodów zmienić na inny. Miałem pierwotnie 0103 przeprogramowałem na 0803. Czy przeprogramować na któryś z niższych np. 0202 albo 0703?

 

Masz zły index zaprogramowany.Ustaw na 0202 i będzie git :spoko:

 

Przypominam że u mnie można bezpiecznie i fachowo odblokować komputer i nie tylko :hyhy:

Edytowane przez drahe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aster_dl

Dziękii Drahe zmieniłem na 0202 i pokazuje zasięg. Jeśli mogę jeszcze jedno pytanie. Pomimo zmiany indeksu kodów, jak wejdę w konfigurację wariantów programu parametr komputer pokładowy mam "niedostępne". I jeszcze jedna kwestia jak daje op-comem ogólny test elementów nie mam komunikacji z modółem poduczki powietrznej, nie komunikuje się także z tylnym zespołem elektronicznym. Czy to ubogość wyposażenia czy jakiś błąd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zmiany indeksu kodów, jak wejdę w konfigurację wariantów programu parametr komputer pokładowy mam "niedostępne"

 

Tak ma być.BC aktywujesz odpowiednim indexem.

 

nie komunikuje się także z tylnym zespołem elektronicznym

 

Pewnie nie masz z tyłu dużej skrzynki bezpiecznikowej tzw REC-a.Otwórz bagażnik i sprawdź co masz po lewej stronie.

 

komunikacji z modułem poduszki powietrznej

 

Kontrolka Airbag zapala się po włączenie zapłonu i gaśnie po kilku sekundach?

Sprawdź czy u ciebie jest tak samo.

http://www.youtube.com/watch?v=bEeirWH3XtE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aster_dl

poduszka jest ok. Ale jeśli chodzi o REC to jest duża tablica i przed zmianami indeksu kodów op-com łączył się tylko, że wołał o carr pass. Więc teraz jestem trochę zdezorientowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy możesz się połączyć z przednią skrzynką bezpiecznikową UEC (Centralny zepół elektroniczny).

Może masz problem z interfejsem i nie łączy się z modułami na SW-CAN.Zmiana kodów nie ma nic do tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

Jestem tutaj nowy i nie chciałbym się zbytnio narzucać. Przeglądałem podfora, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mam problem. W mojej asterce H kombi z 2005r mam radio CD30MP3 i wyświetlacz BID. Niestety na wyświetlaczu cały czas widnieje napis Display Safe, przeczytałem, że może chodzić o niesparowanie jednego z drugim i da się to "naprawić" urządzeniami tech 2 i/ lub Opcom.

Pytanie brzmi. Skąd mam wziąć kody, o których jest mowa w tematach dotyczących takich problemów?
Pytanie drugie, czy w okolicy Gorzowa wlkp, lub Zielonej góry znajduje się ktoś z wspominanymi urządzeniami, chetny za rozsądną cenę pomóc z problemem?

Zaznaczam, że jestem laikiem w sprawach motoryzacji i elektroniki, to moje pierwsze autko, a specjalizację mam zgoła inną :)
Z góry przepraszam, jeśli pytania są w złym temacie.

Pozdrawiam, Kierek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności