Skocz do zawartości

Opel Astra H widok spalania


Gość marmac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odblokowałem sobie BC ale w "chińczyku" nie ma potrzebnego mi indexu przez to pokazuje mi głupoty jeśli chodzi o zasięg . Index który potrzebuję to 002 . Sciągnałem sobie opcoma z Adako i tam były brakujące indexy ale po skopiowaniu i podłączeniu do auta gdy kliknę na te indexy to zamiast wyrazów ma jakiś chaos.Udzieli mi ktoś porady co i jak zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Odblokowałem sobie BC ale w "chińczyku" nie ma potrzebnego mi indexu przez to pokazuje mi głupoty jeśli chodzi o zasięg . Index który potrzebuję to 002 . Sciągnałem sobie opcoma z Adako i tam były brakujące indexy ale po skopiowaniu i podłączeniu do auta gdy kliknę na te indexy to zamiast wyrazów ma jakiś chaos.Udzieli mi ktoś porady co i jak zrobić?

Wykasuj z systemu komputera wszystkie pliki op-coma łącznie z odinstalowaniem sterowników. Dodatkowo wykasuj cały program op-com ten, w którym wprowadziłeś te zmiany.

Zresetuj kompa i zainstaluj wszystko od nowa z op-comem china clon tylko takim "czystym" bez modyfikacji.

Możliwe że ten zabieg pomoże ale gwarancji nie ma, miałem tak kiedyś u siebie i pomogło dopiero postawienie od nowa systemu ale na szczęście przez Acronisa.

Na przyszłość nie mieszaj oprogramowania op-com china z oryginalnym oprogramowaniem Adaco.

Jak brakuje indeksu to albo można spróbować przekopiować z katalogu vectry c, albo zaprogramować łącząc się przez VC. Można jeszcze pobrać z neta op-com china DE tam jest więcej indeksów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć,

 

potrzebuje odblokować BC w swojej Astrze 2008 r. Model radia 30. Poznań i okolice, Zielona góra i okolice. Ktoś coś może polecić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość luki1992trn

Witam. Szukam osoby, która odblokowałaby mi komputer pokładowy w astrze H 2012r. wyświetlacz BID radio CD 30 MP3. Okolice Torunia , Bydgoszczy ewentualnie kujawsko-pomorskie. Pozdrawiam

Edytowane przez luki1992trn

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżył posiadaczem Opla Astry H chciałbym odblokować BC, obejrzałem kilka filmików, zaopatrzyłem się nawet już w program op-com ale w jaki sposób podłączyć się do samochodu ? zwykłym kablem OBD2 który można kupić na portalach aukcyjnych za małe pieniądze? Czy tylko jakiś drogim interfejsem ?

 

Proszę o ewentualne podesłanie jakiejś instrukcji lub linku do sklepu gdzie miałbym zakupić odpowiedni interfejs.

 

Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Podłącze się do tematu. Poszukuję osoby z okolic trójmiasta która wymieniłaby w mojej asterce radio z cd30 na cd30 mp3. Generalnie potrzebuję kogoś opcomem aby wylogować i zalogować nowy sprzęt. Oraz odpowiednie zaprogramowanie BC bo coś mam pogibane.

Edytowane przez Devil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość stachu22

Czy znajdzie się ktoś w Szczecinie kto ogarnia ten temat?

Jak nie znajdziesz nikogo to się odezwij - mogę ogarnąć wysyłkowo co byś potrzebował ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności