Skocz do zawartości

VIN - nowy zakup


Gość greko63

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie za pomoc! W tych linkach są same ogólniki, a ja kiedyś na forum Astry ( mam jeszcze 2008, kombi, 1,6-115KM) wyczaiłem gostka, który sprawdzał kompleksowo. Wiedziałeś o aucie WSZYSTKO! Tapicerka, kod koloru, rozmiar kół również rozmiary zastępcze, i in. naprawdę wszystko:) tego było 2 kartki A4!

Nie można mieć wszystkiego:) Jeszcze raz dzięki i powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu jak zakupiłem Merivę a na stronie opelvindekoder.pl uzyskałem wszystkie dane tak jak piszesz w swoim poście powyżej (2 kartki A4). Nie wiem dlaczego to już tak nie działa. ???????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, greko63 napisał:

Dzięki Panowie za pomoc! W tych linkach są same ogólniki, a ja kiedyś na forum Astry ( mam jeszcze 2008, kombi, 1,6-115KM) wyczaiłem gostka, który sprawdzał kompleksowo. Wiedziałeś o aucie WSZYSTKO! Tapicerka, kod koloru, rozmiar kół również rozmiary zastępcze, i in. naprawdę wszystko:) tego było 2 kartki A4!

Nie można mieć wszystkiego:) Jeszcze raz dzięki i powodzenia!

Tylko że jak ja wpisałem kod który ty podałeś to wychodzi że jest jakiś błąd w kodzie.

Może dlatego masz problemy z odczytem - chyba przestawiłeś cyfry bo na "AHC" pisze że Mery B z 2015 roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za milczenie ale miałem drobne party po zakupie:)

rafalgrzegorz! dzięki za zaangażowanie, a teraz mogę już podać VIN  z natury, a ten wygląda tak: W0LSD9EJXF4297863.

Na stronie gov.pl wychodzi to co stoi w garażu:) Więc może pomyliłem ja lub Ty jedną z liter, cyfr.

Do rzeczy! Mam skrzynię 5-kę więc pewnie F17, a tę przerabiam od 7 lat w Astrze i nie mam uwag. Do niej pewnie dołączone jest normalne sprzęgło nie zaś dwumasa, co powoduje u mnie głęboki oddech ulgi. Auto chodzi jak szwajcar, a na trasie ( przyciągłem go ok.50km od miejsca zamieszkania) mimo 120-140km/h, nie słyszałem żadnego szumu, który powodowałby jakiś dyskomfort. Ale pewnie to wynik wstępnej, bezkrytycznej fascynacji nowym urządzeniem:) Biorę też pod uwagę mój wiek i procent utraty słuchu:) Piszę o tym bo kilkukrotnie spotkałem się ze zdaniem użytkowników, że w Mery jest b.głośno.

A póki co pozdrawiam wszystkich użytkowników Mery, i nie tylko, i mam nadzieję na liczną wymianę uwag w kwestii eksploatacji tej dość ciekawej konstrukcji ( tylne drzwi BOMBA), oby nie w podpunkcie AWARIE:) Grzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności