Skocz do zawartości

VIN - nowy zakup


Gość greko63

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, greko63 napisał:

tę przerabiam od 7 lat w Astrze i nie mam uwag.

A to już powinieneś wiedzieć gdzie szukać numeracji skrzyni

 

8 godzin temu, greko63 napisał:

Piszę o tym bo kilkukrotnie spotkałem się ze zdaniem użytkowników, że w Mery jest b.głośno.

Dziwisz się gdy jeździli  cichszymi autami.?

Każdemu po ok tygodnia słuch się dostosowuje do auta.

8 godzin temu, greko63 napisał:

tylne drzwi BOMBA)

Stara skarpeta , do zbierania kur po wiosce.

Ale też twierdzę że są fajne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OP-MERY ja też naczytałem się, że to świetne, skądinąd, rozwiązanie ( dwumasa) z uwagi na kulturę jazdy, a kur...z uwagi na koszta, skonstruowano do mocnych jednostek. Jak podjąłem decyzję o kupnie Mery, a odstąpiłem od "wyświechtanej" Astry ( szacun dla tej drugiej, zrobiłem na niej ok.250kkm) i dowiedziałem się w interesującym mnie roczniku umieszczano dwumasę, zwątpiłem. Lubię czytać zanim kupię, fora, opinie itp. i były mocno wyważone co do M32

...nie skończyłem i samo wysłało:) no Panowie miałem zrezygnować. Ale myślę, tak zdarza mi się, że wymienię olej, będą jeździł stylem wesołego emeryta i będzie good. Aż tu nagle wypadło w otomoto moje cudo. chodzę co 15 min. ze szmatką, przecieram przetarte wielokrotnie, ostatnią noc spałem w niej, a zadowolona jest tylko żona bo nareszcie przespała noc (wyjasniam: chrapię:)

Dobra, dość tego ekshibicjonizmu motoryzacyjnego, który zrozumie tylko użytkownik Mery. Powyższe traktujcie z przymrużeniem oka, na co dzień zdradzam objawy normalności. A na razie, pozdro i do zobaczenie...idę do Mery:)

Aha, liczba w moim nicku to nie mój wiek:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy nas cieszą, serce nigdy dla maszyny, tylko rozum żeby z niej dobrze korzystać. Nigdy nie byłem zwolennikiem estetycznego wyglądu, miałem mieć tą pewność, że gdzie nie wjadę i jak to zawsze wrócę ja i maszyna. Kolejna zabawka za pieniądze gdzie można mielić to cały czas do znudzenia czy zasobności portfela. Dbaj tak żeby wszędzie i zawsze cie dowiozła. Gratki dobrego zakupu ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WariatPSM - senkju Ciebie za miłe słowa:) Ja jestem dziwny facet bo wypasione fury mi zupełnie nie imponują. Jak napisałeś, ma być sprawna, dowieźć mnie na miejsce, oczywiście dobrze żeby miała podstawy na dzisiejsze czasy np.klima. Poprzedni post to oczywiście wygłupy, choć byłbym hipokrytą gdybym stwierdził, że Mery mnie nie cieszy. Powiem i Tobie, i innym współtowarzyszom forum, że jest spora przepaść jakościowa między Astrą 2008, a Mery B-2016. Stąd jak ją dosiadam, nie miejcie za złe, gęba się sama cieszy. Ale to przejdzie , wiem z doświadczenia:) 

Dobra, dość pitolenia na dzisiaj, pozdro dla całości!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności