Skocz do zawartości

Gaśnie przy ruszaniu - Meriva 1.8 +LPG


Gość marjanoo

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, adam1954 napisał:

Ja wyżej .

Właśnie przez takich gazowników zacząłem sobie stroić sam.

 

Gratuluję. Tyle tylko, że nie tego dotyczył problem. Niemniej reklama dźwignią handlu :). A tu jeszcze wersja szeptana... Jak rozumiem użytkownicy LPG z okolic Oświęcimia już wiedzą do kogo mogą się zgłosić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marjanoo napisał:

Niemniej reklama dźwignią handlu :). A tu jeszcze wersja szeptana

Żadna reklama.

Nie robię tego zawodowo.

Reguluję tylko sobie i paru innym kolegom z garaży.

Zbyt czasochłonne i wymaga zabawy w oczekiwanie na pustą drogę  aby inne auta nie przeszkadzały i aby można było wykonywać takie same przejazdy.

 

Natomiast dzięki temu poznalem trochę LPG i widzę ja gazownicy oszukują na regulacji

Dla klienta pokazówka że pojechał w trasę na regulację a tymczasem nie może jechać więcej niż 50 km/h

I regulacja wykonana na pół gwizdka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adam1954 napisał:

Żadna reklama.

Nie robię tego zawodowo.

Reguluję tylko sobie i paru innym kolegom z garaży.

Zbyt czasochłonne i wymaga zabawy w oczekiwanie na pustą drogę  aby inne auta nie przeszkadzały i aby można było wykonywać takie same przejazdy.

 

Natomiast dzięki temu poznalem trochę LPG i widzę ja gazownicy oszukują na regulacji

Dla klienta pokazówka że pojechał w trasę na regulację a tymczasem nie może jechać więcej niż 50 km/h

I regulacja wykonana na pół gwizdka

Być może masz rację. Zapomniałem dodać, że gaziarz to mój bardzo dobry kumpel i zakładał gaz w każdym moim samochodzie. Zresztą w rodzinie tych aut, w których robił LPG jest już kilka i każdy sobie chwali. Tak więc może mówisz o kimś innym.

Dziękuję i proponuję temat przekazać do zamknięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności