Skocz do zawartości

Nie odpala.


jacek2302

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, jacek2302 napisał:

Może ważne jest to że zasilania brak jest na centralce LPG.

A bezpiecznik sprawdzony od centralki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj zapomniałem o nim ale wcześnie był ok. Bo gdy zegary się załączały to centralka także. 

 

Bo to nie było tak że przestała odpalać. Działala z przerwami a po wymianie kostki nie było problemu prze 5 dni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Auto odebrane od elektryka działa. Powodem tego jest can do którego dochodzi plus że stacyjki ale już z niego nie wychodzi. Po zrobieniu obejścia auto śmiga wszystko działa.

 

Edytowane przez jacek2302

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły adres.

Ja jestem mechanikiem.

Spytaj elektronika, jak wygląda magistrala danych.

Może lepiej automatyka.

Ja wiem tyle, że tam zapierdalają elektrony w jakimś tam porządku.

Jakaś autostrada danych.

 

EDYTA

Przepraszam, ale bronisz gościa,który nie wie o czym pisze?

 

Ja jak nie wiem, to się nie odzywam i oddaję sprawę w inne ręce, które się na tym znają.

 

 

Ktoś kumaty znalazł problem,pewnie w jakiejś wtyczce i zrobił bypass. I wcisnął gościowi, ze mu can nie ładzia :)

Dobre.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie poprzedniej wypowiedzi. 

To że nie nazwałem rzeczy po imieniu to mój błąd. I może nie  jestem laikiem w kwestiach elektroniki ale coś tam minimalnie się znam. Potrafię rozebrać silnik i go złożyć wymienić rozrząd nie tylko prosty bo w mojej Merivie wymieniałem łancuszek i całe zawieszenie łącznie z wyczyszczeniem sanek i pomalowania to proszkowo. W astrze g zrobiłem sobie zamykanie szyb po ryglu. Piszę to nie po to by się chwalić tylko że trochę się znam.  Byłem u gościa który pracował w oplu jako elektryk i wiązki samochodowe zna dość dobrze. Powiedział mi o braku wyjścia z magistrali lub szyny jak zwał tak zwał która nie daje znaku że przekręcony kluczyk na zapłon w stacyjce by załączyć wszystkie potrzebne systemy. I było pytanie co robimy czy ta magistrale  tylko to wyjdzie dość drogo  troszkę i więcej czasu na to potrzeba czy robimy obejście. Bo będzie taniej. Wybrałem to drugie. A czy to jest dobre rozwiązanie nie wiem a auto potrzebne na dojazd do pracy prawie 40 km w jedną stronę. 

To tylko chciałem dodać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności