Skocz do zawartości

Dziwne strzelanie spod maski,


TobiOzzy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zgłaszam sie ze sprawą do was odnosnie mojego Opelka. Dzis rano wrocilem z roboty mialem gasic samochód i uslyszałem dziwnie strzelanie spod maski. Otworzyłem i dzwięk dochodzi z okolic alternatora, badz rozrządu . Jest to dziwny dzwięki i nie wiem co jest nie tak bo sie za bardzo nie znam , a auto dopiero we wtorek idzie do mechanika  i sie zastanawiam ile moge jezdzic  z tym . Po odpaleniu na zimnym nie bylo slychac ale jak sie rozgrzal to ewidentnie cos strzela.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to slychac takie strzelanie, nawet jak jest maska zamknieta to slychać . Dziwny dzwiek do nazwania cos jak " gdy sie czlowiek na eletkryzuje i czegos dotknie to jest takie ala spiecie"  to coś takiego tylko ze glosniej duzo. Podczas jazdy nie slychac tylko , lecz gdy stoi uruchomiony to slychac. Jest to dzwiek co kilka sekund nie caly czas . Ale dziekuje za pomoc mimo wszystko. Mam nadzieje ze to tylko sprzęgiełko alternatora bo dzwiek wyraznie dochodzi z alternatora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie za bardzo znam sie na autach dlatego nie grzebie sam a poza tym nie mam gdzie, chciałem wlasnie sie zapytac tu na forum wczesniej co moze byc najprawdopodobnije, Do mechanika jade we wtorek dopiero i nie wiem czy z taka usterka mogę poruszać sie autem czy nie za bardzo . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie ludzie, którzy sami nic nie zrobią, ale pytają.

Chce mechanika poprawiać taki ktoś?

To wiadomo, że + 50% do ceny usługi.

Naprawdę tak ciężko zrzucić pasek?

To nawet moja żona potrafi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mogą Cie bawic ale nie kazdy sie na tym zna i nie chce sie tego dotykac bo boi sie ze cos zwali. Inne są teraz czasy nie to co kiedyś , dawniej ludzie sami naprawiali wiekoszsc rzeczy a teraz ludzie sie nie znaja za bardzo dlatego sie tez wola spytac na forum wczesniej badz oddac odrazu do mechanika. 

Edytowane przez TobiOzzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście to sprzęgło to możesz się tym autem poruszać , do momentu aż sprzęgło odleci, urwie się . A może to być za 2000 tysiące kilometrów , a może za 200 metrów , zasady nie ma .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TobiOzzy napisał:

Wiesz mogą Cie bawic ale nie kazdy sie na tym zna i nie chce sie tego dotykac bo boi sie ze cos zwali. Inne są teraz czasy nie to co kiedyś , dawniej ludzie sami naprawiali wiekoszsc rzeczy a teraz ludzie sie nie znaja za bardzo

Wiem.

Nawet pisać po ojczystemu nie umieją.

Teraz tylko fun i pejsbuk.

Nic nikomu się nie kce.

Dlatego płacz i płać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności