Skocz do zawartości

Pompa wtrysku vectra c 2.0 dti


Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Mam problem z pacjentem vectra c 2.0 dti mianowicie wymieniłem trawersy odpaliła pochodziła chwilę i zgasła. Okazało się że sterownik pompy. Skasowałem błąd wyjolem sterownik do sprawdzenia okazał się dobry. Założyłem sportem i tu okazał się problem. Viki odpaliła ale zaczęła kopcić i chodzić ja Ursus. 

I moje pytanie czy jest możliwość kalibracji dawki paliwa za pomocą TECH 2 

DZIĘKUJĘ ZA WYROZUMIAŁOŚĆ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczki mam brudne od dwóch miesięcy. 

Napisze jak to było od początku. 

Mianowicie wymieniłem trawersy uszczelki podkładki na wtryskach. Poskładałem do kupy auto odapilo ale przy VACU uszczelka się podwinęła. Wyjolem vecu poprawiłem i od auto odpaliło od szczału. Pochodziło trochę i zgasło. Podłączyłem opcoma wyslaczyl błąd sterownika pompy. Błąd doładowania. Błąd podciśnienia. Wymieniłem wszystko prócz sterownika. Wyjolem sterownik dałem do sprawdzenia okazało się że jest dobry. Założyłem i problem auto na początku nie paliło nawet na plaka jedynie na zaciąg i to musialem trzymać na obrotach bo nie wchodził na wolne okazało się że czujnik na sterowniku był źle ustawiony. Przestawiłem i odpalił co się okazało znowu że chodzi na Ursus C360. Obroty nie falują i turbina się nie załącza jak skasuje błędy to turbina załącza. I więc jeżeli jest możliwość skalibrowania sterownika TECHEM 2 to już bym był spokojniejsz

3 godziny temu, ja37 napisał:

Marcin, ty nie kombinuj.

Widzisz, że gość nie chce rączek ubrudzić|?

I raczej już tu nie napisze, tylko pojedzie do fachowca

 

 

Jak miał bym pojechać do fachowca to nie pokazał bym się na tym portalu. Tylko jak widać pruboje to jakoś sam ogarnąć. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcin 83 napisał:

Jest , ale z tego co pamiętam w ograniczonym zakresie . A trawersy dobrze masz dobrane i  poskręcane ? 

 

Mam dobrze założone nowe uszczelniacze podkładki nowe powroty. Popma podaje paliwo. Trzyma paliwo zero zapowietrzenia. Odpala od strzału ale zejdzie na obroty talepie silnikiem i kopci. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

39 minut temu, ja37 napisał:

A podasz te numery błędów, co są?

 

Przesyłam film

 

39 minut temu, ja37 napisał:

A podasz te numery błędów, co są?

 


       

 

Edytowane przez Kriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności