Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu tak krytykujesz te szybkozłączki? Jak się zastosuje odpowiedni rozmiar działają bez problemów. Tak mam zrobione składane lusterka czy światła do jazdy dziennej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcin 83 napisał:

Używam tych złączek , bajka. Coś jak wago dla elektryka .

Też tak uważam  ale każdy może mieć swoje zdanie .

 

Wracając do tematu mam chyba tak okrojoną wersje TISa że mogę znaleźć tylko wtyczki , gniazda ale skąd i dokąd poszczególne przewody idą już nie.

 

Będę musiała jednak gdybym kupiła ten alarm dobierać się do wtyku modułu BCM.

 

 

 

x452.thumb.jpg.d2ca61b28ede1ca756f773085c6ace17.jpg

 

 

X45.thumb.jpg.bbfec66f1a070f03a735436d295c2c94.jpg

 

A tu w lewym słupku bo też w instrukcji jest pokazane .

 

zlaczaX1.5_14.thumb.jpg.3d8977f00e2dae004f58bf70253de315.jpg

 

Lewy słupek

 

lewysupek.jpg.a49e5b05ae51af9c637df8ed9167be4f.jpg

 

Szkoda że nie napisane że to X1 czy X5 czy X14 ale trzeba będzie po prostu patrzeć w którą kostkę wpiąć przewody . I na schemacie są wszystkie żeńskie czyli wypinam wtyczkę a gniazdo zostaje na miejscu.

Jak kupię i zamontuje zrobię manuala.

 

Aha. Instrukcję mam na zdjęciach nie w PDF. 

Edytowane przez Navia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te szybkozłączki poprostu jakoś do mnie nie przemawiają i tyle

a kupione uwaga w 2015 roku hihi - już kiedyś je miałem brać do czegoś ale kurde wielkie to, nic szczelne na moje oko to do suchego miejsca i jak jest miejsce ok a tak już wole stracić czas i lutować. Jakoś tak jestem nauczony.

 

Do złączek waga az bym nie porównywał - fakty montaż szybki.

18 minut temu, Navia napisał:

Wracając do tematu mam chyba tak okrojoną wersje TISa że mogę znaleźć tylko wtyczki , gniazda ale skąd i dokąd poszczególne przewody idą już nie.

to trzeba ręcznie przeszukiwać na schemacie gdzie idzie dalej konkretne złącze, często trzeba skakać pomiędzy schematami ale jest numer w kwadracie w którym miejscu wychodzi dany przewód na nowym "obrazie". Kolor też jest więc nie problem ogarnąć.


Cieszmy się żę takie coś mamy bo naprawdę ułatwia grzebanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Adam gdzieś zniknął bo on oblatany dobrze w TISie . Mógłby coś podpowiedzieć. Ale i tak w komorze będzie trzeba dłubać bo kable trzeba przeciągać do kabiny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marcin 83 napisał:

Nie było z dedykowanym kluczykiem do opla ? 

Ale ten jest dedykowany działający z pilotami oryginalnymi. 

Godzinę temu, waldek2020 napisał:

będzie co robić

Parę kabelków połączyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam,po co Ty to chcesz montować? Dzisiaj Merivy już nikt nie kradnie...Dla mnie szkoda czasu i pieniędzy na takie gadżety,ale szacun,że masz chęci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności