Skocz do zawartości

Błąd P0130


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z oplem corsą c 1.2, mianowicie wyświetla się kod błędu: P0130, teoretycznie uszkodzony czujnik tlenu sonda lambda bank 1 czujnik 1. W celu sprawdzenia czy błąd się powtórzy postanowiłem skasować błąd i nie pojawiał się do momentu w którym nie został włączony 5 bieg, po włączeniu 5 biegu kontrolka spowrotem się zapaliła. Nie czuć różnicy w mocy, motor się włącza bez problemu nie gaśnie, natomiast bardzo lekko falują obroty. Sprawdzone zostały napięcia na dwóch sensorach, na 1 czujniku banku 1, od 0,1v do 0,75v a na drugim czujniku od 0,7v do 0,8v. Co to mogło by być? Co mogę sprawdzić? Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności