Skocz do zawartości

Numery silnika/VIN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem opla corse z 2012 roku 1.4 benzyna... Patw rzeczy mi, nie pasuje wiec szukam informacji. 

Co oznaczaja cyfry nad zamazanym VInem? 

A na silniku mam wybite takie info mam nadzieje ze dobrze odczytane. Podaje:N 171111  ORAZ 55562229 NO 0160 co moga oznaczac?  

Poza tym sprawdzając w autobazie VIN pokazuje silnik 1.0 gdzie ja mam 1.4

A tabliczke znamionowa podsyłam  foto

Bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc

IMG_20240212_175402.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to numer świadectwa dopuszczenia pojazdu do ruchu . To te zamazane nad nr Vin 

5 godzin temu, Garfield napisał:

55562229

To numer części. W tym przypadku głowica 

5 godzin temu, Garfield napisał:

55562229

To numer części. W tym przypadku głowica .

Może źle zdekodowałeś Vin. Bo są różne dekodery, lepsze i gorsze . Kod silnika Ci powie . 

https://opel2015.wordpress.com/2015/11/21/lista-silnikow-opel/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie dziekuje za wszelkie informacje.wnikliwie chce sprawdzic bo, na auto dna wychodzi z Vinu ze silnik 1.O a mam wg dokumentow 1.4litra, gdzie moge znalezc kod silnika zeby sorawdzic ilu cylindrowy itp oraz KOD wyposazenia..... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN W0L0SDL68C4096070

A sprawdze gdzies numer silnika o ile dobry znalazlem? 

Czy jest. Mozliwosc sprawdzic w necie czy silnik jest w tym pojezdzie oryginalny fabrycznie od nowosci majac VIN i numer silnika (praedopodobnie mam 13 cyfrowy kod bodajze) czy pozostaje takie informacje sprawdzic tylko przez Serwis ASO? auto jest z Niemiec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam..... Natomiast chce rozkodowac nr/typ silnika jaki, mam wpisany, w ks.serwisowej 19YW3529

CHCE sprawdzic to auto bo przyznam, ze na szybko, kupilem auto bo mi, bo potrzevne w ogloszeniu byly inne dane moze na lebka gosciu wpisał niedokladnie ale bylem pewien ze kupuje minimum 100konny samochod a wychodzi ze ma mniej i tersz wszystko sobie sprawdzam nawet to czy, ten sip im jest w tym aucie od wyjazdu z fabryki..... Jaki, silnik, ma moc, ile cylindrow bo, tam, tak, pochowane ze szok..... Auto po liftingu wiec inne corsy mialy z 2012 roku wszystkie elektryczne szyby, czujniki... A moj ma z tylu czujniki, elektryczne szyby z przodu natomiast ma podgrzewane fotele przednie, kierownice i, lusterka.... Jed3n byk w tym, auciw ze na zegarach nie widnieje temperatura.... Wiec chce sprawdzic to auto

Ma jeszcze ze silnika spisany, tski, numer moze podpowiecie co oznacza GM 5556124311I23 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty człowieku bredzisz?

101KM masz, o co chodzi?

Porównujesz do corsy?

Dlaczego?

Przecież to inne bajki.

 

I pisz po ludzku, żeby dało się czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności