Skocz do zawartości

duże zużycie paliwa


Gość gucfa

Rekomendowane odpowiedzi

ok.Dzięki kolego.Za tydzień mam termin u dobrego mechanika bo ci koło mnie to są daremni.Podpowiem mu gdzie i co masz szukać i zobaczę.A wtedy napewno odpiszę czy coś znalazł.Czyli ma sprawdzić przepływomierz i dpf.

Dzięki jeszcze raz.

Edytowane przez hadzii123

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja aktualnie jestem w niemczech i za tydzień będę dopiero w pl.Dlatego już umówiłem się z mechanikiem zeby od razu wziął mi autko na warsztat.Aż sam jestem ciekaw co tam znajdzie.Chociaż wydaje mi sie ze nic nie znajdzie bo miesiąc temu podłączałem go do komputera u mechanika to nic nie wykrył i parametry były o.k.Zrobił mi tylko jakieś czyszczenie wtrysków i powiedział żebym teraz to sprawdził na trasie bo nic w silniku nie widać.Ale bez rezultatu bo spala nadal ponad 7 na trasie a w miescie to i 9L...Najgorsze to ze komputer strasznie oszukuje bo pokazuje spalanie 6L

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli można spytać to gdzie w de (mniej więcej)?

 

nie masz odczucia że auto słabo się zbiera?

w de to w Bielefeld jestem.

Auto zbiera się dobrze i nie kopci.Więc wydaje mi się że wszystko jest ok.tylko dużo pali i oszukuje ze spalaniem.Przedtem miałem seata cordobe 1.4.To jak przesiadłem sie do tej astry to wydaje mi się że ma dużego kopa

Edytowane przez gucfa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielefeld - daleko ode mnie ;);(

 

przejście z benzyny na diesla daje takie odczucie ;)

może coś z przepływką - możesz spróbować odpiąć i pojeździć (nie bój się że będzie błąd) i sprawdzić różnicę z i bez...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielefeld - daleko ode mnie ;);(

 

przejście z benzyny na diesla daje takie odczucie ;)

może coś z przepływką - możesz spróbować odpiąć i pojeździć (nie bój się że będzie błąd) i sprawdzić różnicę z i bez...

a skad ty jesteś z de???pracujesz tu czy na stałe jesteś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

myślę że ten OT to na PW można ciągnąć..

gdzie jestem? masz w opisie

wciąż pracuję, ale jak długo? ;)/>

witaj i sorki że tak długo się nie odzywałem ale jakoś tak wyszło.Byłem z tym autem u mechanika ale on w sumie sam nie wie co to może byś.I jakoś tak zostało i tak jeżdżę.Ale teraz to mam takie pytanie bo na dodatek że pali mi przy prędkości 150km/h 7.5L na trasie to co ok.4000tys.km muszę mu dolewać ok pół litra oleju.Nie wiem czy to normalne że tyle spala oleju czy coś jest nie tak.Znajomy mi mówił że skoro tyle pali i tyle zużywa oleju to mogą to być gumki na zaworach.Nie wiem jakie to są koszty i czy było by to to.Może wiesz cos na ten temat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności